GameExpres.sk
  Prihlásenie

Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition:

Divinity: Original Sins 2 je zasadené 1000 rokov pred udalosťami pôvodného Original Sin. V tejto sandboxovej RPG, kde možnosti sú takmer nekonečné strávite iste mnoho času. Definitive Edition prináša tisíce vylepšení hry od jej pôvodného vydania.

KTO BUDETE
Úplne zásadná vec v každej RPG je tvorba postavy a tu v Original Sin 2 sa vyhráte kráľovsky. Budete ľudožrútský Elf alebo Imperiálny Jašter? Môžete byť tiež Nemŕtvy, ktorý povstal z hrobu. Svet okolo vás reaguje na to, kto ste ... alebo čo ste.

Original Sin 2 ponúka rozľahlý svet Rivellonu k objavovaniu a to buď solo alebo s až štyrmi ďalšími hráčmi v drop-in / drop-out kooperatívnom multiplayeri. Nič vás nebude obmedzovať, môžete sa vydať kamkoľvek a tam odpútať svoju predstavivosť a skúmať nekonečné možnosti interakcie so svetom. A až vás Rivellon omrzí, tak môžete vstúpiť do úplne nového PvP hot-seat móde.

Original Sin 2 oproti pôvodnému vydaniu na základe odozvy od hráčov. Po novom sa môžete tešiť na denník, záložky na mape, tutorial a novú obtiažnosť, rovnako ako na plne prepracovaný posledný akt hry, kde je už tak veľmi pozitívne oceňované RPG ešte lepšie.

divinity original sins 2 definitive edition

zdielaj na:

Video / Ukážka Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition:

video na YouTube

Recenzie Divinity: Original Sin 2 - Definitive Edition:

Recenzie na Zing.cz » (100%)
Jednoduchá k pochopení, náročná k ovládnutí, příjemná s prozkoumávání, zábavná k hraní a hluboká jako Mariánský příkop. Divinity: Original Sin 2 je neuvěřitelně obrovskou hrou, která se ctí a s respektem zabije, zdevastuje, vysaje, transformuje a rozdrtí desítky hodin vašeho života. Ale litovat toho nebudete ani na vteřinu.
TOVAR SKLADOM
zobraziť