GameExpres.sk
  Prihlásenie

DOOM

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One DOOM
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS DOOM:

DOOM je späť a vracia sa ku svojim koreňom. Rýchla, brutálna a extrémne chytľavá strielačka, bez zbytočného balastu okolo. Desiví démoni, neuveriteľne deštrukčné zbrane a rýchly pohyb postavy, sľubujú presne tú intenzívnu strielačku, ktorú od nového DOOM-u čakáme.

MASAKER NA MARSE
Prišli ste sem z jediného dôvodu. Obrí výskumný komplex na Marse, Union Aerospace Corporation (UAC), je napadnutý pekelnými démonmi, ktorí sa neprišli len porozprávať. Ako starý dobrý DOOM výsadkár tak máte jedinú úlohu. Zabiť ich všetkých!

NEĽÚTOSTNÁ KAMPAŇ
Nenájdete tu žiadne krytie za stĺpom, alebo doplňovanie zdravia schovávaním sa pod stolom. Na tieto veci vopred zabudnite. Miesto toho zoberte svoj arzenál, vrátane legendárnej dvojhlavňovej brokovnice, alebo BFG a choďte tých démonov poriadne zmasakrovať! Prepracovanejší boj na blízko a brutálne popravy, sa postarajú o neuveriteľne krvavé scény.

OLD-SCHOOL MULTIPLAYER
Rozstrieľajte svojich kamarátov v klasickom multiplayeri zo starej školy. Rýchla arénová akcia, kde nie je čas na nejaké taktizovanie. Zabi, lebo budeš zabitý! Nájdete tu ako klasické herné módy, tak aj množstvo nových. Svoju postavu si budete môcť namixovat zo sady rôznych schopností, zbraní a unikátnych power upov, ako napríklad premena v démona.

NEKONEČNÉ MOŽNOSTI
V hre nájdete tiež SnapMap - všemocný, ale jednoducho použiteľný editor vlastných úrovní. I bez znalostí level dizajnu sa budete môcť jednoducho vrhnúť do tvorby vlastných máp. Upravíte si ich podľa seba, alebo úplne zmeníte hrateľnosť, alebo vytvoríte vlastné nové herné módy. Svoj výtvor si môžete ihneď zahrať a podeliť sa o neho s kamarátmi. Všetko priamo v hre a s pár tlačidlami.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE a cca 50GB na HDD!

Video / Ukážka DOOM:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie DOOM:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Z restartu Dooma se vyklubala překvapivě kvalitní singleplayerová střílečka, kterou doplňuje nepříliš kvalitní multiplayer a vynikající editor map a úrovní. Pokud máte chuť na svižnou krvavou akci připomínající staré časy nebo se chcete pustit do intuitivní tvorby vlastních projektů, nový Doom je něco, co byste za žádnou cenu neměli minout. Legenda je zkrátka zpět ve skvělé formě a kromě multiplayeru ji nic nestahuje do pekel nebo jiných démonických končin.
Recenzie na Zing.cz » (50%)
DOOM pro Nintendo Switch má cenu pořizovat pouze v případě, že nemáte jinou možnost, jak si tuto skvělou akční střílečku zahrát. Připravte se však na krkolomné ovládání v případě Joy-conů a také značné kompromisy ve vizuálním zpracování.
Recenzie na Gamesite »
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť