GameExpres.sk
  Prihlásenie

DOOM - Slayers Collection

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One DOOM - Slayers Collection
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS DOOM - Slayers Collection:

DOOM Slayers Collection prevedie hráčov viac ako dvoma dekádami likvidovania démonov - od klasických hier, ktoré spopularizovali žáner first-person strieľačiek až po následný reboot tejto obľúbenej série. Chopte sa arzenálu ničivých zbraní a prestrieľajte sa hordami démonov na Marse, Zemi a tiež v Pekle v štyroch kritikami ocenených hrách: DOOM, DOOM II, DOOM 3, a DOOM (2016).

DOOM
Si jedným z najdrsnejších mariňákov so základňou na Marse, kde vojenský experiment otvorí brány do pekla. Je len na tebe, aby si nakopal a rozstrieľal hordy démonov v tejto klasickej hre DOOM, hre, ktorá bola jedným z pionierov first-person strieľačiek a navždy zmenila pohľad na videohry celkovo.

DOOM II
Milované pokračovanie úspešnej hry DOOM (1993). DOOM II ťa posiela na Zem a dáva ti do ruky super silnú dvojhlavňovú brokovnicu, aby si mal poriadny nástroj k likvidácii tých najsilnejších démonov. Na záver sa tiež stretneš s ikonickým bossom, Icon of Sin!

DOOM 3
V tomto kritikami oceňovanom akčno-hororovom prerozprávania pôvodnej hry DOOM sa znovu ocitáte na démonmi obsadené UAC základni na Marse. Tentokrát je, ale všetko oveľa temnejšie, horšie osvetlené a desivejšie. V závere sa vydáte do pekla, aby ste porovnali účty s jeho najsilnejším bojovníkom.

DOOM (2016)
DOOM sa vrátil vo svojej brutálne zábavné a podstatne vylepšenej modernej podobe. Neľútostní démoni, nezmyselne ničivé zbrane a rýchla, zbesilo plynúce first-person akcie sú späť. Nezáleží pritom na tom, či budete vyhladzovať hordy démonov z pekla na vlastnú päsť, v single-player kampani, alebo bojovať proti ostatným hráčom v niektorom z multiplayerových módov.

DOOM - Slayers Collection (XONE)

Pripojenie k internetu je nutné. Balenie obsahuje kód na stiahnutie hier DOOM, DOOM II a DOOM 3.

zdielaj na:

Video / Ukážka DOOM - Slayers Collection:

video na YouTube