GameExpres.sk
  Prihlásenie

Dragons Dogma: Dark Arisen

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Dragons Dogma: Dark Arisen
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Dragons Dogma: Dark Arisen:

KOMPLETNÁ A VYLEPŠENÁ HRA
Hra Dragon's Dogma: Dark Arisen je ďalšia kapitola z kúzelného sveta Dragon's Dogma. Hra prináša obrovskú novú oblasť, nové misie, nepriateľov a naviac okrem toho aj celý obsah minulej hry. Pre tých, čo Dragons Dogma ešte nehrali, tak hra ponúka jedinečnú možnosť zažiť dobrodružstvo od začiatku spolu s novým obsahom. Dragons Dogma: Dark Arisen je naviac vylepšené podľa feedbacku samotných hráčov, takže systém cestovania je prívetivejší a menu intuitívnejšie.

RPG AKO MÁ BYŤ
Hra kombinuje akčný súbojový systém s voľnou možnosťou objavovať bohatý a živý svet. Spolu so skupinou až troch spolubojovníkov sa vydajte na epické dobrodružstvo na vystopovanie a zničenie tajomného draka. Behom vašej cesty sa stretnete s tými najväčšími a najdrsnejšími potvorami, ktoré kedy chodili po zemi. Len šikovné prsty a taktická tímová spolupráca môže všetko zachrániť.

Dragons Dogma sa pýši unikátnym súbojovým systémom, kedy proti vám stoja tradičné menšie príšery ale aj obrovské potvory ako je drak, gryf alebo kyklop. Nestačí s nimi však bojovať len zo zeme, pokiaľ chcete byť úspešný a trúfnete si, tak na veľké potvory môžete vyšplhať. Ale pevne sa držte!

0318_cenega

zdielaj na:

Video / Ukážka Dragons Dogma: Dark Arisen:

video na YouTube

Recenzie Dragons Dogma: Dark Arisen:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Verdikt: Dark Arisen je tím, čím měla být Dragon’s Dogma už od začátku. Skvělé a populární mechanismy titulu vylepšuje hned na několika frontách a přidává celý nový hororový zážitek, ne nepodobný Dark Souls. Povinnost pro všechny dobrodruhy a milovníky fantasy.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Dragon's Dogma: Dark Arisen je jako komplet celkem vydařené RPG. Pokud hledáte kvalitní soubojový systém spojený s propracovaným vývojem postav, je to kousek určený právě pro vás. Jestli patříte mezi milovníky krásné grafiky a životem pulzujícího světa, měli byste se poohlédnout jinde. To co hledáte, v tomto titulu rozhodně nenajdete.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť