GameExpres.sk
  Prihlásenie

Empire of Sin - predobjednávka

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Empire of Sin
Kategória:strategie tahy tatkcika
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
01.12.2020
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€Uvedená cena je zatiaľ len orientačná
a môže sa pred vydaním zmeniť.
POPIS Empire of Sin:

Empire of Sin je strategická hra štúdia Romero Games a Paradox Interactive, ktorá je zasadená do neľútostného prostredia kriminálneho podsvetia éry prohibície v Chicagu v 20. rokoch 20. storočia. Je len na vás sa vyšplhať za pomoci podvodov, šarmu a zastrašovania na vrchol. Hra je inšpirovaná žánrom noir a zameraná na jednotlivé postavy. Presaďte sa do pozadia organizovaného zločinu v čase jeho najväčšej slávy v hre Johna a Brendy Romerových.


VYBUDUJTE KRIMINÁLNÉ IMPÉRIUM

Všetko musíte vybudovať totálne od piky, voľbou toho, čo nie tak úplne legálneho budete robiť. Nech to sú kasína, výpalné, pakt s odbormi či iná levárna, musíte si vybudovať u hláv mafiánskych rodín dobrú vizitku. Akonáhle vás bude poznať na každom rohu aj ten najmalichernejších jedinec, rozšírenie nebude nič brániť a môžete zaberať cudzie územie a vydávať sa na ďalšie dobrodružstvo.

Empire of Sin (PS4)

BRÁŇTE SVOJE ÚZEMIA
Ak vás niekto napadne, musíte vyslať jasnú správu, že to tak nenecháte. Rozdať si to s nimi môžete pekne tvárou v tvár ťahovo v takticko-strategickými bitkami, kde všetko záleží na dobre poskladaných tímoch vašich búchačov.

john romero

ŽIVÚCI SVET

Preskúmajte ulice energického Chicaga 20. rokov 20. storočia a stretávajte sa so širokou škálou rôznorodých postáv, kedy každý si žije po svojom. Porozprávajte im do duše, nakloňte si ich, vyhrožujte im alebo ich jednoducho zabite - to všetko, aby ste dosiahli svojho.

brenda romero

NAKLADAJTE SO SVOJIM VPLYVOM
Ustanovujte a rozbíjajte spojenectvá, uplácajte policajtov a obchodujte na čiernom trhu tak, aby hodnotenie vašej organizácie bolo čo najvyššie a rozšírte si svoju kriminálnej rodinku. Ale vždy si svojich nepriateľov držte pekne blízko pri sebe a ubezpečte sa, že nemáte vo vnútri organizácie praskáča.

paradox games

NIEKOĽKO CIEST K VÍŤAZSTVU
Či už sa vydáte cestou násilia, sociálneho vplyvu alebo akéhokoľvek ďalšieho, je tu vždy niekoľko ciest ako sa stať kráľovnou či kráľom Chicaga. S rozdielnymi štartovými podmienkami a rozdielnou dynamikou vo vnútri partie nie sú žiadne dva priechody hrou rovnaké.

tahová gangsterská hra

zdielaj na:

Video / Ukážka Empire of Sin:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť