GameExpres.sk
  Prihlásenie

F1 2016

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One F1 2016
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS F1 2016:

Vytvorte si vlastnú legendu Formuly 1. V novom ročníku sa vracia prepracovaná kariéra, kde počas desiatich sezón získate šancu ukázať, čo je vo vás. Najprestížnejší motor-šport na svete ale nie je pre hocikoho. Nebudete ihneď víťaziť, ale musíte sa postupne prepracovať poctivou drinou.

KOMPLETNÁ SEZÓNA
Hra obsahuje kompletnú sezónu 2016 so všetkými 21 okruhmi, 22 jazdcami a 11 tímami. Po prvýkrát sa tak prejdete po novom pouličnom okruhu Baku v Azerbajdžane. Na trať sa vracia obľúbený Safety Car a po prvýkrát tu bude virtuálny Safety Car.

POHĽAD DO ZÁKULISIA
Aktuálny ročník ponúka tiež pohľad do samotného vývoja vozov. Budete spolupracovať so svojim agentom, inžiniermi a celým tímom na vývoji svojho auta, aby mohlo byť tým najrýchlejším na štarte.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka F1 2016:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie F1 2016:

Recenzie na Zing.cz » (60%)
Když jste jediný svého žánru, je snadné být nejlepší. F1 2016 proti předchozímu ročníku přináší spoustu vylepšení, včetně aktualizace pravidel a kariéry, jenže k čemu je vám Safety car nebo kariéra, když pokulhává autenticita zážitku a tedy i hratelnost? Zůstaňte u 2013/14 a počkejte na slevu. Vážně.
Recenzie na Gamesite »
TOVAR SKLADOM
zobraziť