GameExpres.sk
  Prihlásenie

F1 2017

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One F1 2017
Kategória:preteky
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Lokalizácia:český manuál
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 59,99
Aktuálna cena : 47,99€

POPIS F1 2017:

Staňte sa F1 šampiónom za rok 2017, prekonajte každý rekord a pretekajte v tých najikonickejších formulách za posledných 30 rokov. F1 2017 prináša prepracovanejšiu kariéru, rôznorodejšiu hratelnosť v novom Championships móde a množstvo ďalších noviniek pre on-line a single hranie.

MODERNÉ STROJE AJ KLASICKÉ LEGENDY
Po prvýkrát v sérii budete mať možnosť prežiť kariéru pilota formuly 1, v ktorej budete predovšetkým pretekať v aktuálnych vozoch, ale zároveň v priebehu celej sezóny budete dostávať pozvánky na špeciálne udalosti, kde si zajazdíte v historických vozoch F1.

ALTERNATÍVNE OKRUHY
Súčasťou F1 2017 sú štyri alternatívne verzie okruhov a nové herné možnosti. S historickými formulami budete môcť pretekať aj v ďalších módoch, vrátane online multiplayerových módov a časoviek.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka F1 2017:

video na YouTube

Recenzie F1 2017:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
F1 2017 jsou zábavné a propracované oficiální závody monopostů Formule 1, které díky nastavení sednou každému nadšenci tohoto žánru. Potěšila plnohodnotná kariéra s robustním vývojem vozu, řada historických strojů nebo noční závod v Monaku. Chtělo by to ale vylepšit nedostatky.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť