GameExpres.sk
  Prihlásenie

Far Cry New Dawn CZ

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Far Cry New Dawn CZ
Kategória:akce
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Far Cry New Dawn CZ:

V najnovšom diele oceňovanej série Far Cry ste poslednou obranou transformovaného, postapokalyptického Hope County. Pomôžte komunite preživších byť silnejší a s lepším arzenálom. Boje o každý kúsok územia a expedície naprieč mapou sú na dennom poriadku, rovnako ako formovanie nečakaných spojenectiev a to všetko pre prežitie v tomto novom svete plnom nástrah a nebezpečenstva.

HLAVNE PREŽŤ
Sedemnásť rokov po globálnej jadrovej katastrofe sa civilizácia znovu stavia na nohy. Svet sa dramaticky zmenil. V Hope County v Montane sa zostávajúce obyvateľstvo zhromažďuje v rôznych skupinách, každá s inými pravidlami pre prežitie.

Far Cry New Dawn CZ

DVOJIČKY
V tomto novom svetovom poriadku, zlomyseľní Highwaymeni vedení sestrami-dvojčatami, Mickey a Lou, cestujú z miesta na miesto a terorizujú miestnych obyvateľov. Tí sa samozrejme snaží brániť a tak je len na vás spojiť jednotlivé skupiny a viesť odboj proti krvilačným dvojčatám.

 + DLC

zdielaj na:

Video / Ukážka Far Cry New Dawn CZ:

video na YouTube

Recenzie Far Cry New Dawn CZ:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Far Cry New Dawn sice nepřináší technologický pokrok, zato se snaží být originální v hratelnosti. Budování vlastní základny, expedice i různé úrovně nepřátel a zbraní přináší čerstvý vítr do série, která se už několik let drží pořád toho stejného. Zároveň však tyto novinky nepředstavují zbytečnou komplikaci pro hráče, kteří Far Cry sérii berou jako oddechovku. Jde vidět, že se nad tím konečně někdo zamyslel a udělal tak z toho nejlepší Far Cry posledních let.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť