GameExpres.sk
  Prihlásenie

Far Cry New Dawn CZ + DLC + DLC

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Far Cry New Dawn CZ
Kategória:akce fps
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 39,99
Aktuálna cena : 19,99€

AKCIA :

AKCIA :

Akčná cena je platná do 30.6.2019 alebo do vypredania zásob.

AKCIA :

POPIS Far Cry New Dawn CZ:

V najnovšom diele oceňovanej série Far Cry ste poslednou obranou transformovaného, postapokalyptického Hope County. Pomôžte komunite preživších byť silnejší a s lepším arzenálom. Boje o každý kúsok územia a expedície naprieč mapou sú na dennom poriadku, rovnako ako formovanie nečakaných spojenectiev a to všetko pre prežitie v tomto novom svete plnom nástrah a nebezpečenstva.HLAVNE PREŽŤ
Sedemnásť rokov po globálnej jadrovej katastrofe sa civilizácia znovu stavia na nohy. Svet sa dramaticky zmenil. V Hope County v Montane sa zostávajúce obyvateľstvo zhromažďuje v rôznych skupinách, každá s inými pravidlami pre prežitie.

Far Cry New Dawn CZ

DVOJIČKY
V tomto novom svetovom poriadku, zlomyseľní Highwaymeni vedení sestrami-dvojčatami, Mickey a Lou, cestujú z miesta na miesto a terorizujú miestnych obyvateľov. Tí sa samozrejme snaží brániť a tak je len na vás spojiť jednotlivé skupiny a viesť odboj proti krvilačným dvojčatám.

 + DLC

zdielaj na:

Video / Ukážka Far Cry New Dawn CZ:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťNBA 2K19 (XBOX1)
NBA 2K19 (XBOX1)
35,99€
25,99€