GameExpres.sk
  Prihlásenie

Final Fantasy XV - Royal Edition

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Final Fantasy XV - Royal Edition
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 49,99€

POPIS Final Fantasy XV - Royal Edition:

ROYAL EDITION OBSAHUJE
- základnú hru Final Fantasy XV
- všetok doposiaľ vydaný digitálny obsah
- nové herné prvky
- obojstranný prebal s exkluzívnym artworkom od legendárneho umelca Yoshitaka Amana

Vstúpte do sveta Final Fantasy XV a prežite epickú akčnú jazdu nadžganú emóciami a veľkolepými bitkami. Ste Noctis, korunný princ kráľovstva Lucis a vašou úlohou je znovu získať svoju vlasť z rúk cisárskej gardy.

NEZABUDNUTEĽNÁ CESTA
Na ceste sa k vám pripoja vaši najbližší priatelia a spoločne sa vydáte na výpravu ako žiadna iná. Naprieč svetom Eosu budete stretávať monštrá veľké ako domy, nemilosrdných nepriateľov, ale aj rad zaujímavých postáv. Počas cesty sa budete učiť a vylepšovať svoje schopnosti v boji so zbraňami a mágiu. A tiež sa musíte naučiť usmerniť silu svojich predchodcov, ktorá vám umožní preplávať vzduchom počas súbojov.

Final Fantasy XV - Royal Edition

AKČNÉ SÚBOJE
Upravte si celý rad zbraní a využite každú unikátnu schopnosť vašich parťákov v real-time súbojoch, ktoré sú jednoduché na ovládanie, ale súčasne vyžadujú veľkú dávku šikovnosti. Pohybujte sa šikovne po bojisku, takticky využívajte špeciálne pohyby a používajte stále silnejšie kombinácie kúziel.

0219_cenega

CESTOVANIE BEZ OBMEDZENIA
Sadnite za volant a so svojimi priateľmi vyjdite z hlavného mesta na vedľajšie okresy. Alebo sa vydajte pešo objavovať obrovskú krajinu, hemžiacu sa divou zverou, nebezpečnými jaskyňami a živými mestami, v ktorých čaká množstvo dobrodružstiev.

Final FantasyXV

NEPRELOMITEĽNÉ PUTÁ
Ako hlavný hrdina Noctis budete so svojimi priateľmi počas cesty neustále utužovať svoj vzťah. Na znovu získanie svojej vlasti potrebujete vašu silu a odvahu a hlavne jednotnosť. Vaši priatelia sú dôležitou súčasťou hry nielen v bojoch, ale aj mimo nich, kde sa budete dozvedať o ich osudoch.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Final Fantasy XV - Royal Edition:

video na YouTube

Recenzie Final Fantasy XV - Royal Edition:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Final Fantasy XV je plná fantastických okamžiků, stejně jako frustrujících a neodladěných částí. Skvělý svět a zábavné herní mechaniky však vítězí.
TOVAR SKLADOM
zobraziť