GameExpres.sk
  Prihlásenie

For Honor

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One For Honor
Kategória:akce
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS For Honor:

Hra vyžaduje pripojenie k internetu a členstvo Xbox Live Gold!

Vstúpte do zúrivých bojov, ako rytier, brutálny viking, alebo tajomný samuraj. For Honor je netradičná bojová hra miešajúca strategické uvažovanie, tímovú hru a intuitívny bojový systém. Okrem hry pre jedného hráča je dôležitou súčasťou multiplayer 4vs4 doplnený o desiatky NPC bojovníkov.

UNIKÁTNI BOJOVNÍCI
Pre každú bitku si vyberte z troch druhov bojovníkov - samuraja, vikinga, alebo rytiera. Každá trieda má svoje vlastné zbrane, vlastnosti a herný štýl, vďaka čomu môže zvrátiť bitku vo svoj prospech.

POBITE NEPRIATEĽOV SAMI, ALEBO S KAMARÁTMI
For Honor obsahuje klasickú kampaň pre jedného hráča, ale to naozajstné vzrušenie z bitky zažijete hlavne v on-line multiplayeri 4vs4. Tam spoznáte tie najkrutejšie súboje.

PREVRATNÝ MULTIPLAYER
V brutálnych bitkách a dueloch je najdôležitejším kľúčom k víťazstvu tímová spolupráca. V bitke je kľúčová koordinácia a komunikácia s vlastnou skupinou. Musíte sa správne kryť, strategicky zaberať kontrolné body a opatrne masakrovať nepriateľa.

INOVATÍVNE OVLÁDANIE
Vďaka novému systému ovládania Art of Battle spoznáte skutočnú váhu vašej zbrane a pocítite silu každého úderu. Ovládanie je prístupné pre každého, ale jeho majstrovské zvládnutie dá zabrať i tým najlepším hráčom.

VÁŠ BOJOVNÍK, VAŠE FARBY
Ukážte svoju osobnosť a zastrašte svojich protivníkov vďaka originálnej zbroji. Môžete upravovať jednotlivé časti, ako hrudník, ramená, alebo helmu a ľubovoľne sa s nimi pohrať. Možností ako sa odlíšiť je obrovské množstvo.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE, vyžaduje pripojenie k internetu a členstvo Xbox Live Gold!

Video / Ukážka For Honor:

video na YouTube

Recenzie For Honor:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Se vším všudy je Marching Fire ideální aktualizací pro stálé hráče For Honor a skvělá příležitost se do hry vrátit, pokud už jí vlastníte, a to po jakoukoliv dobu. Úplní nováčci (a všichni ostatní) pak budou těžit především z upraveného systému vybavení. Nová frakce a čtyři noví hrdinové jsou skvělý přídavek a Arkáda je pěkný bonus pro ty, kteří si expanzi pořídí. Tak či onak, Marching Fire je pro For Honor krok (nebo spíše pochod) dopředu.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
For Honor je jedna z těch her, která se vám prostě buď líbí, nebo ne. Neexistuje žádné mezi, neexistuje žádné možná. Buďto vás láká poměrně efektní a efektivní soubojový systém, jaký hra nabízí, nebo vás neláká. Na ničem jiném tu v podstatě nezáleží.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť