GameExpres.sk
  Prihlásenie

Forza Motorsport 6

hra pre Xbox One
 hra pre Xbox One Forza Motorsport 6
Kategória:preteky
Multiplayer:ÁNO (až 24 hráčov)
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Recenzie na gamesite.sk >>
Pôvodná cena : 56,99
Aktuálna cena : 23,99€

POPIS Forza Motorsport 6:

Forza Motorsport 6 je pokračovaním najlepšie predávanej pretekárskej série na Xboxe. Vyberte si a prispôsobte autá svojich snov, vrátane nového Fordu GT, ktorý si tu odkrúti svoju premiéru. Ako vždy sa môžete tešiť na nevídanou mieru realizmu v kombinácii s takmer fotorealistickou grafikou.

NAŠLAPANÁ GARÁŽ
Viac než 450 detailne vymodelovaných vozov s prepracovaným interiérom a plným modelom poškodenia uspokojí všetky vaše chúťky. Od veteránov, cez osobné autá, ktoré stretávate každý deň cestou do práce, až po superšporty a LeMans prototypy.

CESTA JE CIEĽ
Všetkých svojich 4-kolesových miláčikov preženiete na viac než 26 pretekárskych okruhoch. Či už ide o slávne skutočné trate typu Brands Hatch, alebo vymyslené, ale krásne mestské okruhy. Kto by sa totiž nechcel prejsť centrom Rio de Janeira pri západe slnka? A nechýba ani Top Gear trať s komentátorom moderátorov.

NAOZAJSTNÉ POČASIE
Realistický režim počasia a striedanie dňa a noci ponúka neuveriteľný zážitok, pri ktorom sa na mokrej ceste poriadne zapotíte. Počasie tu totiž nie je len na efekt, ale je plnohodnotnou súčasťou hry. Počas dažďa sa budú vytvárať kaluže, autá môžu dostať aquaplaning a cez zahmlené sklá nebude vidieť skoro na krok.

ONLINE ZÁPOLENIE
On-line preteky až pre 24 hráčov vám rozpumpujú krv v žilách a hlavne ukážu, kto je tu naozajstný šofér. Pretekárske pole so živými hráčmi, dokáže rozhodiť nejedného sólového majstra.

UMELÁ INTELIGENCIA AKO ŽIVÁ
Vracia sa Drivatar umelá inteligencia, ktorá prináša ešte ľudskejšie správanie protivníkov na trati. Spolu s 1080p rozlíšením pri 60fps vás hra nadchne plynulosťou a naozajstným pocitom z jazdy.

Hlavné rysy :

  • Strhujúce grafické spracovanie v rozlíšení 1080p
  • Vyše 450 vozov, ktoré je možné odomknúť a prejsť sa v nich, autentické vrátane prístrojovej dosky a s možnosťou prispôsobenia
  • 26 známych miest, kde je možné pretekať, všetky vytvorené už pre konzolu XONE
  • Vyskúšajte si pretekanie v noci, alebo v hustom daždi, kedy stierače nestíhajú odvádzať vodu
  • Nové súťaže Forza Race Leagues a možnosť sledovania pretekov prináša ten pravý zážitok z online pretekov
  • Online multiplayerové preteky až pre 24 hráčov a split-screen pre 2 hráčov
  • Drivatar - počítačom riadení protivníci, ktorí napodobňujú správanie ľudských súperov.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Forza Motorsport 6:

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež: