GameExpres.sk
  Prihlásenie

Generation Zero

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Generation Zero
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS Generation Zero:

Vitajte vo Švédsku v 80. rokoch 20. storočia. Miestni obyvatelia sa stratili a po uliciach sa teraz túlajú stroje neznámeho pôvodu. Preskúmajte tento obrovský otvorený svet a odhaľte tajomstvo votrelcov, zdokonaľte svoju bojovú stratégiu a pripravte sa vrátiť úder. V Generation Zero vyhráva ten, kto prežije.

NEPRIATEĽSKÝ OTVORENÝ SVET
Plňte misie a výzvy v otvorenom svete a Rozlúštite záhadu, zatiaľ čo budete hľadať zbrane a zásoby, ktoré vám pomôžu prežiť. Takticky kombinujte zbrane, schopnosti a vybavenie, aby ste nalákali, ochromili a zničili svojich nepriateľov.

Generation Zero

SÓLO AJ S KAMARÁTMI
Hrajte sami alebo sa spojte do tímu až s troma kamarátmi, spolupracujte a kombinujte svoje jedinečné schopnosti, aby ste premohli nepriateľov. Spolupracujte a prežite: Niektorí nepriatelia sú príliš silní, aby ste na nich zaútočili priamo, a práve vtedy by ste mali použiť kradmú taktiku, pohybovať sa ticho, využívať nepriateľských zmyslov a získať výhodu vďaka prostrediu.

avalanche studios

OSEMDESIATKY
Medzi korisťou nájdete aj oblečenie a účesy, aby ste si mohli pripomenúť svoj obľúbený štýl 80. rokov 20. storočia a bojovať proti strojom štýlovo.

postapo

zdielaj na:

Video / Ukážka Generation Zero:

video na YouTube

Recenzie Generation Zero:

Recenzie na Zing.cz » (40%)
Zbytečně rozvláčná a prázdná střílečka, které by k solidní atmosféře prospěla důkladná zeštíhlovací kůra a smysluplnější obsah.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť