GameExpres.sk
  Prihlásenie

Jagged Alliance: Rage!

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Jagged Alliance: Rage!
Kategória:akcia rpg
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 28,99€

POPIS Jagged Alliance: Rage!:

Jagged Alliance je späť! Nový pohľad na ťahovú taktiku, prvky dobrodružstva a známych žoldnierov. Dej je zasadený 20 rokov po prvom diely Jagged Alliance a zavedie vás na cestu do pekla džungle, ktorá preskúma limity vašej mysle a tela. Tentoraz ste to len vy a pár parťákov proti celému ostrovu ovládanému drogovým kartelom a ich armádou. Pod nátlakom a bez akejkoľvek podpory vediete tak svoj tím skúsených žoldnierov proti obrovskej presile. Len svojou brilantnou taktikou a guerilovým spôsobom vedenia boja sa vám podarí rozbiť ich štruktúry a navrátiť tak ostrov do rúk jeho obyvateľov.

TAKTIZOVANIE VO DVOJICI
Užite si hlbokú taktickú hrateľnosť namixovanú s prvkami adventúry tiež vo dvojici vďaka online kooperatívnemu módu. Je len na vás, akú zvolíte taktiku, či sa budete plížiť a ničiť jedného nepriateľa za druhým potichu alebo nasadíte hrubú silu a priamočiary útok.

Jagged Alliance: Rage!

VIEROHODNÉ POSTAVY
Postavy majú svoje silné osobnosti a vlastné veľmi prepracované zručnosti. Sú hnané veľmi realisticky svojimi túžbami a do cesty sa občas môžu pripliesť osobné konflikty s ostatnými členmi tímu. Každá z postáv má svoj "rage sklil", teda zručnosť unikátnu pre daného jedinca a zlepšuje sa v priebehu hry.

jagged alliance rage

EXPERIMENTÁLNE DROGY
Prepracovaná AI ovláda mocných veliteľov nepriateľov a koordinuje tak jednotky na bojisku. Celý ostrov ovláda drogový kartel, ktorý tu vyrába drogy a predovšetkým testuje tie nové. A s nimi sa práve veľmi často stretnete, pretože hrozivo odstrašujúce experimentálne drogy spôsobujú zmeny správania a môžete ich tak využiť vo svoj prospech k manipulácii s nepriateľmi.

jagged alliance

zdielaj na:

Video / Ukážka Jagged Alliance: Rage!:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť