GameExpres.sk
  Prihlásenie

Journey To The Savage Planet

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Journey To The Savage Planet
Kategória:akcia 3D vesmir
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 25,99€

POPIS Journey To The Savage Planet:

Pozdravujeme všetkých odvážnych vesmírnych prieskumníkov! Boli ste vybraní ako pokusné ... šťastní výhercovia poznávacieho zájazdu na Planétu AR-Y 26! Čo na planéte nájdete? To bude len a len na vás. Objavujte mimozemské organizmy, rastliny, doteraz nevidené výhľady na panenskú krajinu a hlavne prežite za pomoci 3D tlačiarne, ktorá vám vytlačí všetko čo by ste mohli potrebovať.

VO DVOJICI SA HRÁ ĽAHŠIE
Celú hru môžete hrať sami, ale aj s kamarátom pretože je vždy lepšie nové zážitky s niekým zdieľať. Budete môcť objavovať 4 rôzne biómy na Planéte AR-Y 26, skúmať rozličnú faunu i flóru a hlavne ju skenovať a katalogizovať. Avšak pozor, nie všetky zvieratká majú skener rady.

Journey To The Savage Planet

ŽIADNE KÁCANIE STROMOV
Nové oblasti na planéte budete môcť objavovať vylepšovaním vášho vybavenia ako je napríklad laserová pištoľ, jetpack alebo raketové topánky. 3D tlačiareň je hold na mimozemskej planéte skutočne nepostrádateľná vec a aj zo zdanlivého odpadu urobí užitočné veci.

journey to the savage planet

ALE PREČO?
Zistite skutočný dôvod prečo ste boli na planétu poslaní, ale inak ako plnením vašej misie na to neprídete!

vesmír

zdielaj na:

Video / Ukážka Journey To The Savage Planet:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť