GameExpres.sk
  Prihlásenie

Jump Force + DLC

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Jump Force
Kategória:akcia box
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 59,99€

AKCIA : DLC K OBJEDNÁVKE

DLC K OBJEDNÁVKE

POPIS Jump Force:

Prvýkrát v histórii sa najslávnejší manga hrdinovia stretnú na rovnakom bojisku, ktorým je náš svet. Musia sa zjednotiť, aby čelili najväčšiemu nebezpečenstvu vôbec, Jump Force drží v rukách osud celého ľudstva. Hra oslavuje 50 výročie slávneho časopisu Weekly Jump Magazine týmto unikátnym spojením v rámci klasickej akčnej manga hry.

NAPRIEČ SÉRIAMI
Jump Force je spojenectvo tých najmocnejších manga hrdinov zo sérií Dragon Ball, One Piece, Naruto, Bleach, Hunter X Hunter a mnohých ďalších. Hra sa môže pochváliť veľmi realistickou grafikou a dizajnom, ktorý prináša vzhľad hrdinov nikdy predtým nevidený.

Jump Force

BOHATÝ ONLINE
Okrem unikátneho príbehu, kedy sa spoja dva svety dokopy a naši hrdinovia musia prísť na to, čo sú tie záhadné kocky v oblakoch, prináša hra taktiež bohatý online zážitok, kedy si hráč môže vytvoriť svojho avatara a komunikovať s ostatnými hráčmi v Online Lobby.

 + DLC

zdielaj na:

Video / Ukážka Jump Force:

video na YouTube

Recenzie Jump Force:

Recenzie na Zing.cz » (50%)
I když vypadá Jump Force na první pohled jako splněný sen a kupa zábavy pro všechny otaku, nejde o zrovna ideální bojovkou. Přestože je základní koncept velice dobrý a nápad oslavit výročí Jumpu komplexní hrou snad ještě lepší, titul nakonec nedokázal naplnit potenciál vstupní myšlenky. Příběh navíc nedokáže uspokojivě vysvětlit, co se kolem vás děje a pokud se neorientujete v historii mangy, tak ani kdo jsou všechny ty postavy kolem. Zůstane ve vás prázdnota, způsobena chybějícími informacemi. Hraní samo o sobě je ale dost příjemné, a i když nenabízí žádnou vyloženě průkopnickou inovaci, pořád máte možnost postavit se po bok svých milovaných hrdinů.
TOVAR SKLADOM
zobraziť