GameExpres.sk
  Prihlásenie

Just Dance 2019

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Just Dance 2019
Kategória:casual party hudobna
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 36,99€

POPIS Just Dance 2019:

Nech vás už život zavedie kamkoľvek, Just Dance 2019 bude biť vo vašom rytme! Najlepšia hudobná videoherná séria všetkých čias s viac ako 65 miliónov predaných kusov sa vracia už túto jeseň s 40 novými a zábavnými pesničkami. Či už chcete oslavovať alebo len tak hrať, Just Dance tu je pri každej príležitosti! Pridajte sa ku komunite s viac ako 120 miliónmi členov po celom svete a ukážte svoje najlepšie pohyby!

KREATÍVNY EXPERTI
Just Dance 2019 prichádza s neuveriteľnou ponukou obsahu pre celú rodinu! (Len pre konzoly Nintendo Switch, Wii U, Xbox One, PS4) S Just Dance Unlimited, streamovacím členstvom, máte prístup k ďalším 400 pesničkám a ešte viac! Každá kópia hry obsahuje jeden mesiac členstva zadarmo! Tento rok sa do vytvorenia obdivuhodného prostredia hry zapojilo niekoľko kreatívnych expertov z rôznych umeleckých odvetví, ako napríklad street art umelec Chanoir a stop-motion štúdio Clay Animation. Ďalšie spolupráce budú ešte ohlásené!

Just Dance svojím vlastným štýlom! Just Dance zážitok ešte nikdy nebol tak prispôsobiteľný. (Iba na Nintendo Switch, Wii U, Xbox One, PS4) Hra sa naučí rozpoznávať vaše tanečné pohyby a ponúkne vám ďalší obsah, ktorý by sa vám mohol páčiť! Nasledujte svoje inštinkty a vyberte si ten najlepší predpripravený playlist, ktorý bude zodpovedať presne vašej nálade alebo nechajte hru, aby vám dala odporúčania priamo pre vás. Pre každý moment existuje správny Just Dance playlist. Personalizácia vášho herného zážitku ešte nikdy nebola tak jednoduchá ako teraz s novým intuitívnym rozhraním. Vyberte si svoje obľúbené pesničky z rozrastajúceho sa Just Dance katalógu a vytvárajte si vlastné playlisty pre svoje Just Dance párty!

Just Dance 2019 párty pokračuje celý rok. (Iba na Nintendo Switch, Wii U, Xbox One, PS4) Nová dynamická home page ukazuje všetky sezónne a špeciálne playlisty, herné novinky a novú komunitnú sekciu. Sledujte najnovšie novinky, zúčastnite sa online módu World Dance Floor, alebo si pustite tematické odporúčané playlisty ... úplne nový home screen je základom celého Just Dance! S Just Dance Unlimited párty nikdy nekončí. V priebehu roka budú pribúdať ďalšie pesničky, aby obohatili existujúce odporúčané playlisty a módy.

Just Dance Controller. (Iba na iOS, Android, kompatibilný s Xbox One a PS4) Využite svoj smartphone k trackovaniu svojich pohybov a sledovaniu skóre - nie je potrebná žiadna kamera, Kinect alebo PS Move! Pomocou telefónu môže hrať naraz až 6 hráčov.

3307216080299

NOVÉ HITY
Od rebríčkových hitov po rodinných favoritov, zatancujte si na 40 skvelých pesničiek, vrátane:
• Finesse (Remix) – Bruno Mars Ft. Cardi B
• Bum Bum Tam Tam – MC Fioti, Future, J Balvin, Stefflon Don, Juan Magan
• Bang Bang Bang – BIGBANG
• Mad Love – Sean Paul, David Guetta Ft. Becky G
• Shaky Shaky – Daddy Yankee
• Dame Tu Cosita – El Chombo Ft. Cutty Ranks
• OMG – Arash Ft. Snoop Dogg
• Mi Mi Mi – SEREBRO
• Mama Mia – Mayra Verónica
• Narco – Blasterjaxx & Timmy Trumpet
• Fire – LLP Ft. Mike Diamondz
• … a mnoho ďalších!

zdielaj na:

Video / Ukážka Just Dance 2019:

video na YouTube

Súvisiace produkty
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť