GameExpres.sk
  Prihlásenie

L.A. Noire

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One L.A. Noire
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS L.A. Noire:

Vráťte sa späť do povojnového Los Angeles v temnej detektívnej hre L.A. Noire, ktorú sa rozhodli vývojári z Rockstar Games zremastrovať na novú generáciu konzol. Ako Cole Phelps, detektív LAPD, sa v Zlatej ére Hollywoodu budete stretávať s korupciou, obchodom s drogami alebo vraždami. Dynamické vyšetrovanie a revolučné animácie tváre sú v L.A. Noire ikonické a vďaka nim si túto hru väčšina hráčov dodnes pamätá.

ROZPLEŤTE PRAVDU
Cole Phelps má divokú kariéru. Los Angeles sa darí a s tým prichádza ruku v ruke mnoho zločinov. Celou hrou sa, ale ťahá séria podpaľačských útokov, konšpirácii a brutálnych vrážd, ktoré zasiahli členov podsvetia, ale tiež členov Phelpsova vlastného oddelenia. Je iba na ňom odhaliť pravdu a zistiť, kto sa za všetkým skrýva.

L.A. Noire

REVOLUČNÉ ANIMÁCIE
Animácie tváre sú na úplnej špičke a zachytáva sa každučký pohyb hercovej tváre, čo je potrebné pre vyšetrovanie, kedy ako Cole Phelps musíte poznať, kedy má vypočúvaný strach, klame, nehovorí úplnú pravdu atď. Vyšetrovanie prípadov je potom veľmi interaktívne a napínavé, kedy nestačí ísť z bodu A do bodu B, ale musíte si jednotlivé dôkazy a výpovede spojiť a vydedukovať z nich výsledok.

0119_t2

PRE NOVÉ GENERÁCIE
Hra pre Xbox One beží v 1080p a na Xbox One X v dych berúcich detailoch rozlíšenia 4K. Pri tomto vydaní sa potom dočkáte originálnej hry aj všetkých dodatkov k pôvodnej hre, vrátane úplne nových detektívnych oblekov, ktoré odomykajú nové vlastnosti. Grafická stránka potom okrem vyššieho rozlíšenia prešla širokým množstvom vylepšení, ktoré zaručujú ešte viac realistické Los Angeles.

18Vianoce_cenega

zdielaj na:

Recenzie L.A. Noire:

Recenzie na Zing.cz » (100%)
Prvotřídní detektivní příběh plný nečekaných zvratů, přátelství, brutality a zrady. Ale také vyleštěné akční dílko, které nabízí mnoho unikátních, revolučních prvků, které dělají z obyčejné sand-boxové detektivky zářivý příklad toho, že se vyplatí jít proti proudu. A koho zajímá těch pár chybek? Kdo si L.A. Noire nezahraje, ten jakoby nežil.
Recenzie na Zing.cz » (90%)
Hru L.A. Noire musím doporučit každému, kdo má rád jak hry s otevřeným světem, tak hry s velmi chytlavým a propracovaným příběhem.Konečně se každému otevřela možnost vyšetřovat zločiny a stát se alespoň na chvíli detektivem.
Recenzie na Zing.cz » (90%)
Skvělá hra z doby po druhé světové válce, která přináší technologickou inovaci. Škoda jen že není přeložena do češtiny.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť