GameExpres.sk
  Prihlásenie

LEGO: Jurassic World

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One LEGO: Jurassic World
Kategória:akčná adventúra
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:4ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 24,99€

POPIS LEGO: Jurassic World:

Tak to tu ešte nebolo! Hra LEGO Jurassic World prináša opäť nefalšovanú "lego" zábavu, tentokrát však z prostredia Jurského parku, ktorý všetci dobre poznáme - a to vďaka legendárnej filmovej trilógii z dielne režiséra Stevena Spielberga. Teraz sa do Jurského parku môžete pozrieť i vy. Vďaka nevinnej LEGO tematike sa s vami môžu zabaviť i vaše deti!

Čo si vybavíte, keď sa povie Jurský park? Filmová trilógia priniesla množstvo nezabudnuteľných a ikonických scén, ako je napríklad tá s rozzúreným Tyrannosaurom Rexom. Táto i mnohé ďalšie scény budú súčasťou hry. Tešiť sa môžete na dva ostrovy, na ktorých sa v priebehu hrania príbehu otvorí niekoľko lokalít, do ktorých budete mať voľný prístup a pôjde si v nich do detailu prehliadať veci, na ktoré narazíte počas hry napríklad len na chvíľku. Lokality budú dostatočne veľké na to, aby ste ich za päť minút neprebehli celé, to sa nemusíte báť. Hľadáte hru, ktorá zabaví celú vašu rodinu? Hra LEGO Jurassic World je trefa do čierneho!

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka LEGO: Jurassic World:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie LEGO: Jurassic World:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
LEGO Jurassic World je vydařené dobrodružství, které oproti jiným kostičkovým titulům neztrácí šťávu ani po mnoha hodinách hraní. Škoda jen nedostatků, které kazí celkový dojem. I přesto ale můžeme výpravu do světa dinosaurů bez problému doporučit.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť