GameExpres.sk
  Prihlásenie

LEGO: Movie Videogame

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One LEGO: Movie Videogame
Kategória:akčná adventúra
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:od 10 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 29,99€

POPIS LEGO: Movie Videogame:

Hra s LEGO postavičkami, ktorá rozpráva rovnaký príbeh, ako film LEGO The Movie. Rozpráva teda o úplne obyčajnom, priemernom občanovi LEGO® mesta Emmetovi, ktorý sa vlastne úplne náhodou dostane k záchrane sveta.

Vedľa nezvyklého hrdinu zaujme tiež originálny spôsob animácie, ktorá evokuje pohyb skutočných stavebnicových postavičiek. A to platí ako pre hru, tak pre film. V rámci LEGO® hier od TT Games je hra výnimočná tiež tým, že herný svet je celý do posledného detailu postavený z lega. Veľký počet hrateľných postáv a kooperatívna hra (na PC, PS3, PS4, X360, Xbox One a WiiU) zostávajú verné vysokému štandardu série.

Hlavné rysy :

  • Pestrý a nezvyklý mix viac než 90. filmových a komiksových hrdinov vrátane Batmana, Supermana, Zeleného ninju, Gandalfa a ďalších v celkovo 15 leveloch
  • Prostredie vytvorené kompletne z LEGO® kociek
  • Zbierajte návody a stavajte podľa nich!
  • Putujte fantastickými svetmi, ako Flatbush Gulch alebo Cloud Cuckoo Land!
  • Ovládnite silu Majstrov staviteľov a vybudujte z lega výnimočné kreácie. Užívajte si nové animácie, ktoré (ako vo filme) simulujú autentický pohyb LEGO® hračiek
  • Hrajte s priateľmi a rodinou v kooperatívnej hre v split-screene (k dispozícii pre verzie Xbox One, Xbox 360, PS4, PS3, Wii U a PC)!

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka LEGO: Movie Videogame:

video na YouTube

Recenzie LEGO: Movie Videogame:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Verdikt: Pro fanoušky série je Lego Movie Videogame takřka nutností, která dotváří zážitek z vynikajícího filmu. Oproti němu ale hra často pokulhává a to díky nemožnosti vytěžit z Lego předlohy tolik nápadů, právě jako v případě filmu. Pokud jste ale fanouškem Lego her, k výslednému hodnocení si můžete přičíst jeden bod k dobru.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťJust Dance 2019 (XBOX1)
Just Dance 2019 (XBOX1)
36,99€
23,99€