GameExpres.sk
  Prihlásenie

Life is Strange

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Life is Strange
Kategória:adventura
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Life is Strange:

Life is Strange je hra rozdelená do piatich epizód, ktorej cieľom je priniesť revolúciu do hier založených na príbehových voľbách a následkoch tým, že umožní hráčovi manipulovať s časom a ovplyvňovať tak minulosť, prítomnosť i budúcnosť.

Ste Max, skúsená fotografka, ktorá zachráni svoju dlhoročnú kamarátku Chloe, keď zistí, že vie manipulovať s časom. Obidve sa však ocitnú v hľadáčiku temnej strany Arcadia Bay, keď odhalia pravdu skrývajúcu sa za náhlym zmiznutím jedného študenta.

Súčasne začne mať Max zlé predtuchy, keď sa pokúsi pochopiť podstatu jej schopností. Musí veľmi rýchlo pochopiť, že drobné zmeny v minulosti môžu niekedy viesť k hroznej budúcnosti.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Life is Strange:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Life is Strange:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Life is Strange vás chytne a nepustí. A mezitím před vás předhodí rozhodnutí, která změní, jak se k vám uvěřitelné postavy chovají a co všechno se stane. Snad jen škoda horší technické stránky a pevně daného konce. Přesto byste ale tuhle hru minout neměli.
Recenzie na Zing.cz » (80%)
Life is Strange je krásná a moderní hra. Co dokáže zaujmout svým příběhem, atmosférou a postavami. Těším se na další epizodu :)
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Life is Strange: Before the Storm je prostě více Life is Strange. Pokud chcete z tohoto universa zase něco okusit, není důvod si Before the Storm nekoupit a neužít. Pokud byste si ovšem chtěli počkat až na plnohodnotný druhý díl, tak zase není důvod, proč prostě Before the Storm nepřeskočit.
TOVAR SKLADOM
zobraziť