GameExpres.sk
  Prihlásenie

Little Nightmares II - predobjednávka

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Little Nightmares II
Kategória:horor dobrodruzne
Jazyk:anglicky
!!! Plánovaný dátum vydania:
Rok 2020
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 29,99€Uvedená cena je zatiaľ len orientačná
a môže sa pred vydaním zmeniť.
POPIS Little Nightmares II:

Little Nightmares II je napínavá dobrodružná hra, v ktorej hráči prevezmú úlohu mladého chlapca menom Mono uväzneného vo svete pokrútenom vplyvom šumivého prenosu vzdialenej veže. Spolu so Six, dievčaťom v žltej plášťovke, ktorá v hre preberá úlohu sprievodcu, sa Mono vydáva za odhalením temných tajomstiev signálnej veže a za záchranou Six pred jej príšerným osudom. Ich cesta však nebude jednoduchá - Six a Mono budú nútení čeliť nespočet nových hrozieb od desivých obyvateľov tohto zvráteného sveta.

NÁVRAT DO NOČNEJ MORY
Veľa úplne nových rezidentov čaká v temnote, až počuť ozvenu tvojich krokov, aby vás vystrašili na smrť a narušili váš pokojný spánok. Prechytračte sadistického Učiteľa, prežite krvilačného Lovca a vezmite nohy na ramená pred mnohými ďalšími, desivými príšerkami.

Little Nightmares II

PREBUĎTE SVOJE VNÚTORNÉ DIEŤA

Uniknite zo sveta, ktorý je prehnitý skrz naskrz. Vaša cesta vás zavedie zo strašidelných lesov do zlovestných škôl na vašom pátraní po príšernej signálnej veži a vypátranie zdroje zla, ktoré sa šíria cez televízne obrazovky po celom svete.

little nightmares

zdielaj na:

Video / Ukážka Little Nightmares II:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť