GameExpres.sk
  Prihlásenie

Mafia: Definitive Edition CZ

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Mafia: Definitive Edition CZ
Kategória:akce
Lokalizácia:české titulky a dabing
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS Mafia: Definitive Edition CZ:

Český dabing je súčasťou patche, ku ktorému je potrebné pripojenie k internetu. Veľkosť je cca 12 GB.


Prvá časť kriminálnej ságy Mafia - 30. roky, Lost Heaven, IL. Hra bola od základu prerobená. Dostaňte sa na vrchol mafie v rámci organizovaného zločinu v období prohibície. Po náhodnej potýčke s mafiou sa taxikár Tommy Angelo ocitá v nebezpečnom podsvetí. Spočiatku má kvôli spolupráce so zločineckú rodinou Salieri rozpaky, ale odmeny začnú byť tak lákavé, že im nedokáže odolať.


Mafia: Definitive Edition
Mafia: Definitive Edition rozpráva o príbehu Tommyho Angela, tvrdo pracujúceho taxikára, ktorý sa snaží pretĺkať americkým mestom Lost Heaven okolo roku 1930. Jednej osudovej noci sa Tommy nechtiac zapletie s talianskou mafiou, ktorá mu ukáže život plný odmien tak vysokých, že ich nedokáže ignorovať . Teraz je súčasťou brutálneho sveta organizovaného zločinu a vykonáva kšefty pre organizáciu Dona Salieriho, ktorá bojuje s krutou zločineckú rodinou Morello. Ako Tommy si budete musieť urobiť meno v zradnom podsvetí Lost Heaven, kde nie je všetko tak, ako sa zdá - vrátane toho, kto sú naozaj vaši priatelia a nepriatelia.

Mafia: Definitive Edition

KOMPLETNÝ REMAKE
Mafia: Definitive Edition nie je len priamy port pôvodnej hry Mafia na moderné platformy, je to verný remake, ktorý obohacuje klasiku z roku 2002 v každom smere a prináša zážitok, ktorý je ešte lepší, než si pamätáte. Nádherná prezentácia so strhujúcou grafikou v 4K / HDR a úžasným hudobným sprievodom s pôvodnými nahrávkami vdychuje nový život tejto vízii organizovaného zločinu v Amerike 30. rokov 20. storočia. Filmové predely prezentujú dej hry Mafia ako nikdy predtým. Tommyho pútavý príbeh je verne zachytený a rozšírený a ponúka vhľad do postáv, do ktorých sme v pôvodnej hre len nakukli. Podmanivá hrateľnosť bola aktualizovaná, aby zabavila nováčikov i fanúšikov starej školy, vďaka novým vlastnostiam, ako je napríklad väčšie Lost Heaven, ktoré môžete preskúmať, prídavok motoriek ako nového typu vozidiel, zberateľské predmety a veľa ďalšieho.

mafia remake

zdielaj na:

Video / Ukážka Mafia: Definitive Edition CZ:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť