GameExpres.sk
  Prihlásenie

Mafia Trilogy CZ + darček zarámovaný obraz + podpis + DLC

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Mafia Trilogy CZ
Kategória:akce tps
Lokalizácia:české titulky a dabing
Skladom:20ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 57,99€

AKCIA :

AKCIA :

POPIS Mafia Trilogy CZ:

Český dabing je súčasťou patche, ku ktorému je potrebné pripojenie k internetu. Veľkosť je cca 12 GB.

Mafia Trilogy OBSAHUJE

- Mafia: Definitive Edition s plnou českou lokalizáciou
- Mafia II: Definitive Edition s plnou českou lokalizáciou a všetkými DLC
- Mafia III: Definitive Edition s českými titulkami a všetkými DLC

Mafia: DEFINITIVE EDITION
Mafia: Definitive Edition rozpráva o príbehu Tommyho Angela, tvrdo pracujúceho taxikára, ktorý sa snaží pretĺkať americkým mestom Lost Heaven okolo roku 1930. Jednej osudovej noci sa Tommy nechtiac zapletie s talianskou mafiou, ktorá mu ukáže život plný odmien tak vysokých, že ich nedokáže ignorovať . Teraz je súčasťou brutálneho sveta organizovaného zločinu a vykonáva kšefty pre organizáciu Dona Salieriho, ktorá bojuje s krutou zločineckú rodinou Morello. Ako Tommy si budete musieť urobiť meno v zradnom podsvetí Lost Heaven, kde nie je všetko tak, ako sa zdá - vrátane toho, kto sú naozaj vaši priatelia a nepriatelia.

KOMPLETNÝ REMAKE
Mafia: Definitive Edition nie je len priamy port pôvodnej hry Mafia na moderné platformy, je to verný remake, ktorý obohacuje klasiku z roku 2002 v každom smere a prináša zážitok, ktorý je ešte lepší, než si pamätáte. Nádherná prezentácia so strhujúcou grafikou v 4K / HDR a úžasným hudobným sprievodom s pôvodnými nahrávkami vdychuje nový život tejto vízii organizovaného zločinu v Amerike 30. rokov 20. storočia. Filmové predely prezentujú dej hry Mafia ako nikdy predtým. Tommyho pútavý príbeh je verne zachytený a rozšírený a ponúka vhľad do postáv, do ktorých sme v pôvodnej hre len nakukli. Podmanivá hrateľnosť bola aktualizovaná, aby zabavila nováčikov i fanúšikov starej školy, vďaka novým vlastnostiam, ako je napríklad väčšie Lost Heaven, ktoré môžete preskúmať, prídavok motoriek ako nového typu vozidiel, zberateľské predmety a veľa ďalšieho.

Mafia Trilogy

MAFIA II: DEFINITIVE EDITION

Potom, čo je sicílsky imigrant Vito Scaletta postrelený počas druhej svetovej vojny a vráti sa domov do Empire Bay, zistí, že sa jeho zosnulý otec zadĺžil u úžerníkov. Potrebuje rýchlo zarobiť veľa peňazí a vďaka najlepšiemu kamarátovi a profesionálnemu zločinci Joeovi sa čoskoro zapletie s mafiou. Ako Vito budete musieť preukázať svoje schopnosti a páchať zločiny, ku ktorým sa budú viazať čím ďalej väčšie odmeny, status a následky. Ale čo sa stane, keď sa vaša motivácia prestane riadiť nutnosťou a začne sa riadiť chamtivosťou? Keď proste nikdy nebudete mať dosť?

KOMPLETNÉ BALENIE V HD
Úplne prvýkrát prináša Mafia II: Definitive Edition kompletnú zločineckú drámu hry Mafia II v jednom strhujúcom HD balení. Hra podporuje HDR a rozlíšenie 4K na PC aj na konzolách PlayStation 4 Pro a Xbox One X. Mafia II: Definitive Edition ťaží z vylepšených mimických animácií, ktoré filmikom dodávajú filmovejší výzor. Kým technologické a grafické vylepšenia zabezpečila Empire Bay a jeho obyvateľom nový vizuálny kabátik, Vitov nadčasový príbeh zostal bez zmeny.


mafia remake


Mafia III: DEFINITIVE EDITION
Potom, čo ho miestna talianska mafia zradila a nechala napospas smrti, pozná veterán z vojny vo Vietname Lincoln Clay túto pravdu: rodina nie sú ľudia, ku ktorým sa narodíš, ale tí, pre ktorých zomrieš. Lincoln teraz zhromažďuje vlastnú mafiu, aby zničil zákernú ríšu rodiny Marcano v meste New Bordeaux hlboko na juhu. Položte základy nového druhu zločineckej rodiny tým, že tú starú odstránite spôsobom, akým budete chcieť. Závisí čisto na vás, ako sa prederiete cestou sietí nelegálneho biznisu v New Bordeaux, a vaše rozhodnutia budú mať následky podľa toho, či vo svojich troch najbližších pomocníkoch budete vzbudzovať vernosť, alebo rozhorčenie.

SLNKOM ZALIATA POHÁDKA
Vďaka Mafia III: Definitive Edition získate všetko, čo vám môže Mafia III ponúknuť nad rámec cenami ovenčeného deja, ktorý poháňa hlavný príbeh. Kampaň obsahuje všetok obsah, ktorý vyšiel po vydaní, vrátane troch príbehových DLC, ktoré budú dostupné, akonáhle dokončíte príbehovú misiu "Sezení". Mafia III: Definitive Edition ťaží z celej rady bonusov, ktoré boli do hry pridané po vydaní, vrátane podpory rozlíšeniA 4K a podpory HRD na konzolách PlayStation®4 Pro a Xbox One X, vďaka ktorej vynikne krása slnkom zaliateho New Bordeaux. Taktiež získate veľa dodatočných funkcií, ako sú obleky a zbrane navyše, a tiež závodné výzvy v New Bordeaux a úpravy áut, ktoré zvýraznia váš štýl a schopnosti za volantom.

lost heavenzdielaj na:

Video / Ukážka Mafia Trilogy CZ:

video na YouTube