GameExpres.sk
  Prihlásenie

Maid of Sker

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Maid of Sker
Kategória:adventura
Jazyk:anglicky
Skladom:3ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 27,99€

POPIS Maid of Sker:

Postavte sa nočným morám Mikar. Nepanikárte ... ani nedýchajte! Maid of Skero je survival horror z pohľadu prvej osoby, zasadený do odľahlého hotela. V ktorom dôjde ku krvavej a desivé udalosti. Tá sa odohráva v roku 1898 a je inšpirovaná strašidelným waleským príbehom o Elisabeth Williamsovej, rozpráva o rodinnom impériu, ktoré sa neštíti mučeniu, otroctvu, ani pirátstva. Nad tým všetkým sa vznáša nadprirodzená záhada, ktorá nejako súvisí s hotelovými pozemkami.


VELŠSKÝ FOLKLOR

Hru vyvinulo štúdio Wales Interactive a dej napísali spisovatelia a dizajnéri, ktorí stoja za hrami ako SOMA, Nechcem Knock Twice a Battlefield 1. Desivý príbeh je inšpirovaný waleským folklórom, ktorý kombinuje psychologický, gotický a britský horor.

Maid of Sker

HUDBA A ZVUKY

Hra ponúkne viacero príbehových koncov, systém umelej inteligencie je založený na 3D zvuku a veľký dôraz sa kladie na taktiku prežitia bez zbrane. Hudba je celkovo dôležitá, dočkáme sa reprodukcia známych waleských žalmov Calon LAN (A Pure Heart), Suo-Gáň (waleská uspávanka) a Ar Hyd Y Nos (All Through the Night), ktoré naspieval mrazivý hlas Tia Kalmare.

wales interactive

zdielaj na:

Video / Ukážka Maid of Sker:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťPort Royale 4 (XBOX1)
Port Royale 4 (XBOX1)
49,99€
27,99€