GameExpres.sk
  Prihlásenie

Maneater - Day One Edition

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Maneater - Day One Edition
Kategória:akcia rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 32,99€

POPIS Maneater - Day One Edition:


Užite si dokonalú silu vrcholového morského dravca - obrieho žraloka! Terorizujte pobrežia. Trhajte plavcov a potápačov na kusy a ukážte ľuďom, čo je to strach. Vžite sa do úlohy a prispôsobte si žraloka pomocou celej rady štatistík. Rozvíjajte rôzne časti svojho tela a vylepšite ich funkciu, alebo rozpútajte krátke žravé besnenie. To všetko v akčnom RPG Maneater.


ŽRALOČÍ JEDÁLNIČEK 
Maneater je akčné RPG pre jedného hráča zasadené do neľútostného pobrežia Mexického zálivu. Bojujte o prežitie na otvorenom mori, v močiaroch a riekach, kde nebezpečenstvo číha v každej hĺbke. Ponorte sa do živého, dýchajúceho sveta plného hrozieb a odmien. Preskúmajte potopené vraky, číhajte v močiaroch, alebo si len plávajte otvoreným morom a hľadajte korisť. Vaše jediné nástroje sú váš dôvtip, vaše čeľuste a úžasná schopnosť vyvíjať sa podľa toho, čím sa živíte. Na jedálnom lístku je úplne všetko ... zabíjajte, alebo buďte zabití.

Maneater

PRÍBEH POMSTY

Maneater obsahuje kompletnú príbehovú kampaň, ktorá sledujte žraloka, ktorý sa chce pomstiť za vraždu svojej matky rúk "šupinatého" Petea. More nie je pre obidvoch dosť veľké, a tak všetko smeruje k finálnej konfrontácii. "Šupinatý" Pete je rybár, ktorý vyrastal s príbehmi o tom, ako jeho otec zabil veľkého bieleho žraloka. Žraloky jeho otcovi neprejavili žiadne zľutovanie a rovnako tak sa aj Pete chová k nim - lovia ich, kdekoľvek na nich narazí. Rozprávačom v kampani je Chris Parnell. (Saturday Night Live, 30 Rock, Rick a Morty).

žraločí rpg

zdielaj na:

Video / Ukážka Maneater - Day One Edition:

video na YouTube