GameExpres.sk
  Prihlásenie

Middle-earth: Shadow of War (Mithril Edition) + DLC

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Middle-earth: Shadow of War (Mithril Edition)
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:

AKCIA :

Ako bonus k predobjednávke od nás dostanete DLC, ktoré obsahuje 4 legendárnych šampiónov a exkluzívny meč.

POPIS Middle-earth: Shadow of War (Mithril Edition):

Voľné pokračovanie nečakaného hitu Shadow of Mordor vám predstaví originálny príbeh s návratom Taliona a Celebrimbora, ktorí majú za úlohu preniknúť cez nepriateľské línie a vytvoriť armádu, pomocou ktorej sa postavia Temnému Lordovi Sauronovi. Shadow of War sa odohráva medzi udalosťami z Hobita a Pána prsteňov.

OVPLYVNITE SVET STREDOZEME
V hre budete mať k dispozícii Prsteň Moci a stretnete sa so smrtiacimi nepriateľmi, vrátane Saurona a jeho Nazgulov, v monumentálnej bitke o Stredozem. Shadow of War opäť ponúkne otvorený svet a vylepšený systém Nemesis. Robustný systém je aplikovaný na celý svet, kde svojimi akciami a rozhodnutiami ovplyvňujete okolité prostredie a postavy.

ROZVINUTÝ NEMESIS SYSTÉM
Zažite bohatší a osobitejší svet plný nových druhov nepriateľov, silných osobností a hlbších príbehov. Keď napr. chcete obsadiť ohyzdiu pevnosť, ale zatiaľ na ňu nestačíte, musíte ju oslabiť. Jedným zo spôsobov je vylákanie a likvidácia šéfa, ktorý je podriadený vládcovi pevnosti. Rovnako tak môžete zničiť monumenty, ktoré reprezentujú ohyzdí klan vládnuci v regiónu, do ktorého spadá aj zmienená pevnosť.

DRACI!
S drakmi sa stretnete náhodne, alebo v rámci príbehovej kampane. V hre nájdete niekoľko druhov, ktoré môžete vždy pomocou zásahu do hlavy poslať k zemi a potom na nich nasadnúť, alebo ich zblízka zlikvidovať. Neskôr je v hre možné využiť aj schopnosť, vďaka ktorej draka ovládnete z diaľky. Potom môžete pomocou niekoľkých typov útokov rozsievať skazu v radách ohyzdov a prípadne ich aj zožrať, čo drakovi obnoví zdravie.

PREPRACOVANÝ STROM SCHOPNOSTÍ
Po odomknutí určitej schopnosti ju môžete ďalej upravovať a odomknúť si hneď niekoľko nových verzií. Napríklad vylepšenie Elven Agility, ktoré umožňuje rýchlejší pohyb a šplhanie a umožní tak Talionovi počas boja v okamihu prekonať kratšie vzdialenosti. Niektoré schopnosti dávajú priestor aj duchovi elfa Celebrimbora, ktorý je s Talionom zviazaný. Vďaka schopnosti Deadly Spectre sa o zabití nalákaného nepriateľa postará Celebrimbor, zatiaľ čo s môžete s Talionom robiť niečo iné.

MITHRIL EDITION OBSAHUJE:
- Hru Middle-earth: Shadow of War
- Figúrku Tar-Goroth Balrog vs. Carnan Drake (výška 30,5 cm)
- Prémiové balenie s magnetickým prsteňom
- GOLD edíciu hry s exkluzívnym steelbookom
- Exkluzívnu Mithril truhlu
- Soundtrack na CD
- Plátennú mapu
- Kolekciu exkluzívnych litografií
- Samolepky

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Middle-earth: Shadow of War (Mithril Edition):

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Middle-earth: Shadow of War (Mithril Edition):

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Nadšení z toho, jak první díl zapracoval do sebe zábavnou hratelnost a prostředí Středozemě se vypařilo. Shadow of War má nelehký úkol a plní ho tak z poloviny. Je relativně snadné se ve hře doslova utopit a z toho všeho kolem ztratit o hru zájem. Snad ještě snazší je ale hře totálně propadnout a prominout jí i nemálo přešlapů.
TOVAR SKLADOM
zobraziť