GameExpres.sk
  Prihlásenie

Minecraft Dungeons - Hero Edition

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Minecraft Dungeons - Hero Edition
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Minecraft Dungeons - Hero Edition:

Hero Edition OBSAHUJE
- hrdinskú kapucňu
- dva hráčské obleky
- sliepku ako maznáčika
- dva rozširujúce balíčky: Jungle Avakens a Creepy Winter.


Prebite si cestu touto úplne novou akčnou adventúrou, inšpirovanou klasickými dungeonmi a zasadenú do sveta Minecraftu! Vydajte sa do kobiek sami, alebo spojte sily s priateľmi! štyria hráči môžu bojovať spoločne v rozmanitých úrovniach nabalených frenetickou akciou a hlavne pokladmi - to všetko s cieľom zachrániť dedinčanov a zneškodniť zlovoľného Arch-Illagera! Objavte zbierku nových silných zbraní a predmetov, ktoré vám pomôžu poraziť nemilosrdné zástupy odporných nepriateľov. Bojujte, alebo utekajte cez kaňony, močiare a - samozrejme - bane! Každý dobrodruh statočný alebo pochabý na to, aby preskúmal tento krásny svet kociek, bude musieť prísť pripravený. Tak rýchlo, ozbrojte sa po zuby!

DUNGEON CREEPER

Bojujte proti novým odporným príšerám v tejto úplne novej akčnej adventúre, inšpirovanej klasickými dungeonmi. štyria hráči sa môžu spoločne prebíjať rôznorodými úrovňami plnými akcie a pokladov.

Minecraft Dungeons (XONE)

VYLEPŠOVANIE A MOŽNOSTI

Získajte veľa jedinečných predmetov a očarovanie zbraní, s ktorými získate devastujúce špeciálne útoky. Prispôsobte si postavu podľa svojho štýlu a potom sa vydajte rozdávať rany do prvej línie, držte sa späť a útočte z diaľky alebo sa presekávejte hordami nepriateľov chránených ťažkým brnením

rpg minecraft

EPICKÉ DOBRODRUŽSTVO

Epické dobrodružstvo! Preskúmajte úrovne plné pokladov a vydajte sa na výpravu za zničením zlého Arch-Illagera! Prvá samostatná hra od štúdia Mojang a zasadená do sveta Minecraftu od čias ... no, Minecraftu!

dungeons minecraft

zdielaj na:

Video / Ukážka Minecraft Dungeons - Hero Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť