GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

Monster Energy Supercross 3

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Monster Energy Supercross 3
Kategória:simulator preteky motorky
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 42,99€

POPIS Monster Energy Supercross 3:

Zájdite si nový šampionát v super krose s Monster Energy Supercross 3. V tejto verzii si budete môcť vychutnať ako nový ročník šampionátu 2019, tak napríklad aj dedikované servery alebo co-op.

PRETEKY VO DVOJICI
Nový Supercross si budete môcť vychutnať ako tradične sami, alebo i po novom v kooperácii s kamarátmi napríklad v legendárnej testovacej aréne v Kalifornii. Horúcou novinkou je možnosť si vytvoriť ženské jazdkyne a vyhrať napríklad s kamarátkou celý šampionát.

Monster Energy Supercross 3

MOJE TRATE
Ak vás originálne mapy omrzeli budete si môcť vytvoriť vlastné trate, ktoré potom môžete zdieľať, sťahovať a hodnotiť! O hladký multiplayer sa tiež postarajú nové dedikované servery, ktoré zabezpečia aby boli vaše multiplayerové zážitky lepšie ako inokedy.

motokros

zdielaj na:

Video / Ukážka Monster Energy Supercross 3:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťLEGO: Movie Videogame (XBOX1)
LEGO: Movie Videogame (XBOX1)
29,99€
16,99€