GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

MotoGP 19 PROMO BAZÁR

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One MotoGP 19 PROMO BAZÁR
Kategória:simulator zavodni motocykly
Odporúčaný vek:od 3 rokov
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 48,99
Aktuálna cena : 25,00€

JEDNÁ SA O REKLAMNÚ KÓPIU V NEORIGINÁLNOM OBALE. HRA JE KOMPLETNÁ BEZ CHYBY.
POPIS MotoGP 19 PROMO BAZÁR:

MotoGP19 oslavuje preteky motoriek vďaka úplne novým prvkom! Vyzvite svojich kamarátov, vytvárajte súťaže na profi úrovni a staňte sa riaditeľom pretekov v tom najkompletnejšom zážitku pre viac hráčov bez lagov všetkých čias!

RÝCHLOSŤ A REV MOTORA
Pripomeňte si tú najväčšiu súťažnú nevraživosť vďaka historickým výzvam, ktoré opäť vdychujú život dejinám tejto disciplíny tým, že reprodukujú tie najslávnejšie epizódy pretekárov, motoriek a tímov. Súťažte proti rýchlejšej, múdrejšej a presnejšej umelej inteligencii so strojovým učením, ktorá sa v závodnej hre objavuje vôbec po prvýkrát!

MotoGP 19

VŠETKY TRIEDY
Zahrajte sa na svojho obľúbeného oficiálneho pretekára na majstrovstvách 2019 a pretekajte na 19 rôznych tratiach! Objavte všetky triedy: Red Bull MotoGP Rookies Cup, Moto3, Moto2 a MotoGP a úplne novú triedu MotoE.

motorky

DETAILNÉ ÚPRAVY
Popustite uzdu svojej kreativite s novými nástrojmi, vďaka ktorým bude váš pretekár jedinečný! Vytvorte si vlastný štýl, vyberte si z tej najširšej ponuky značiek a doplnkov všetkých čias a užite si nové grafické editory! Kombinujte fonty a tvary a prispôsobte si nálepku na chrbte, prilbu a pretekárske číslo alebo si stiahnite výtvory ostatných hráčov!

moto gp

KARIÉRA PRETEKÁRA
Začnite ako zelenáč v režime kariéry a vyšplhajte sa na vrchol rebríčka svojej triedy. A až budete pripravení na ťažšiu výzvu, rozbehnite režim Pro Career a začnite ako profesionálny pretekár MotoGP! Vylepšujte výkon elektroniky svojej motorky počas špeciálnych testov a naplánujte si takú stratégiu, vďaka ktorej budete tí najlepší! Tretia sezóna MotoGPg eSport Championship je späť. Zdoláte stupienok víťazov?

motocyklové závody

zdielaj na:

Video / Ukážka MotoGP 19 PROMO BAZÁR:

video na YouTube

Súvisiace produkty
MotoGP 19 (XBOX1)
MotoGP 19 (XBOX1)
59,99€
44,99€  
Moto GP 18 (XBOX1)
Moto GP 18 (XBOX1)
54,99€
35,50€  
MotoGP 17 (XBOX1)
MotoGP 17 (XBOX1)
54,99€
35,99€  
TOVAR SKLADOM
zobraziťLEGO Worlds (XBOX1)
LEGO Worlds (XBOX1)
29,99€
16,99€