GameExpres.sk
  Prihlásenie

Murdered: Soul Suspect

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Murdered: Soul Suspect
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Murdered: Soul Suspect:

Ujmete sa úlohy detektíva Ronana O'Connora, osoby s temnou minulosťou, ktorá je postavená pred najťažší prípad zo všetkých; Vyriešenie svojej vraždy. Jeho duša je uväznená v našom svete a pokoj nenájde, pokiaľ nepostaví svojho vraha pred súd. Pomocou svojich novo nabitých schopností prehľadáva americké mesto Salem skrz naskrz.

Vzhľadom k tomu, že nemôže priamo komunikovať so živými policajtmi, musí sa uspokojiť s čítaním ich myšlienok a ovplyvňovaním ich názorov a činov, aby ich nasmeroval na správnu cestu. Ako časť svojho vyšetrovania bude musieť vypočúvať duchov obyvateľov Salemu a bojovať s démonickými bytosťami. Zistil šokujúcu pravdu stojacu za jeho smrťou.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft Xbox One

Video / Ukážka Murdered: Soul Suspect:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Murdered: Soul Suspect:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Na to že tomuto žánru neholduji tak jsem si tento titul skutečně nadmíru užil. Lidé co hledají větší porce akce budou sice zklamaní. Ale i přes tento nedostatek, má hra něco do sebe.
Recenzie na Zing.cz » (60%)
Pochvalme Square Enix za to, že vydali novou značku, buďme ale přísní na Airtight Games, protože vyrobili hru, která je zajímavá na pohled, ale na omak už tolik ne.
TOVAR SKLADOM
zobraziť