GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

Neverwinter Nights: Enhanced Edition

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Neverwinter Nights: Enhanced Edition
Kategória:rpg fantasy
Odporúčaný vek:od 16 rokov
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 41,99€

POPIS Neverwinter Nights: Enhanced Edition:

Neverwinter Nights: Enhanced Edition pridáva celkom nové, rozšírené vlastnosti k obsahu Neverwinter Nights Diamond Edition. Zakrádajte sa v tieňoch ako smrtiaci poloelfský zlodej, ovládnite desivú mágiu ako mocný Gnómsky čarodejník, likvidujte svojich protivníkov ako obrnený trpasličí paladin ... Nech už si vyberiete ktoréhokoľvek hrdinu, čaká na vás neuveriteľné dobrodružstvo. Objavte mágiu, tajomstvo a nebezpečenstvo na každom kroku, a to sami, alebo s kamarátmi v týchto klasických dobrodružstvách v štýle Dungeons & Dragons. 

LEPŠIA GRAFIKA
Hra je prispôsobená k behu na moderných konzolách a má prispôsobené rozlíšenie a spôsob zobrazovania tak, aby užívateľské prostredie prinášalo len ten najväčší pôžitok z klasických hier podľa populárneho stolného RPG Dungeons & Dragons.

Neverwinter Nights. Vypravte sa do nebezpečných miest, príšerami zamorených jaskýň a hlboko do divočiny v rámci pátrania po lieku na prekliaty mor, ktorý pustoší mesto Neverwinter.

nwee

DVE ROZŠÍRENIA
Zažite ďalšie dobrodružstvo v Shadows of Undrentide! Váš majster vám zadá úlohu nájsť štyri prastaré artefakty, vyraziť zo Silver Marches a odhaliť tajomstvo dávno mŕtvej magickej civilizácie. V druhom rozšírení pokračujte v dobrodružstve započatom v Shadows of Undrentide a vydáte sa do čím ďalej podivnejších a nepriateľskejších hlbín Undermountain, kde vyzvete silnejúce zlo.

Neverwinter Nights: Enhanced Edition (XONE)

zdielaj na:

Video / Ukážka Neverwinter Nights: Enhanced Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť