GameExpres.sk
  Prihlásenie

NHL 16 CZ

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One NHL 16 CZ
Kategória:šport
Multiplayer:ÁNO (až 4 hráči)
Odporúčaný vek:od 12 rokov
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy, ak bude produkt skladom zavoláme Vám alebo Vás budeme mailom informovať.
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Recenzie na gamesite.sk >>
Pôvodná cena : 24,99
Aktuálna cena : 18,99€

POPIS NHL 16 CZ:

NHL 16 nastupuje na ľadovou plochu s cieľom ponúknuť nové spôsoby hry v tímovom podaní. V najobľúbenejších režimoch pre jedného hráča nájdete nové funkcie a prvky, všetky hráčske pozícia sa zmenili v hrateľnosti a bezkonkurenčná prezentácia zápasov opäť navodí skvelú atmosféru. Na vývoji tohto ročníka sa viac než kedykoľvek predtým podieľajú svojimi návrhmi i fanúšikovia.

Hokej je šport, ktorého hlavnou esenciou je tímová hra s vysokou mierou súťaživosti. Bez ohľadu na to, na ktorej pozícii hrá, alebo aká je úloha v tíme, má každý hráč vplyv na dianie na ľade – či už vďaka rýchlosti, technike, alebo fyzickým parametrom. Takže zavolajte kamarátom a zahrajte si tímovú hru on-line 6 na 6, on-line kooperáciu z gauča, alebo prepracovanú verziu EA SPORTS Hockey League a dokážte, že ani skvelé individuality nedokážu zdolať dobre fungujúci tím.

Baví vás riadiť klub z pozície generálneho manažéra? Chcete si splniť hráčsky sen v NHL, alebo vybudovať vlastný tím snov? NHL 16 ponúka herné režimy pre jedného hráča vyhovujúce gustu každého hokejového fanúšika. Všetky režimy navyše obsahujú novinky, ktoré doposiaľ neboli v sérii EA SPORTS NHL k videniu.

Bez ohľadu na to, či hráte ako útočník, obranca, alebo brankár, NHL 16 vám ponúka vyvážený herný systém, v rámci ktorého bude mať hráč na každej pozícii úlohu s jednoznačným prínosom pre úspech tímu. Vďaka inováciám hrateľnosti v ofenzívnej i defenzívnej činnosti, získajú hráči nové spôsoby nielen strieľania gólov, ale tiež v tom, ako zabrániť v skórovaní súperovi.

A konečne, hokej v NHL 16 ožíva a naberá na energii vďaka jedinečnej atmosfére jednotlivých hál, dokonale realisticky spracovaným hráčom a komentári reflektujúcom aktuálne dianie.

Hlavné rysy :

 • Nová EASHL – Dajte si nabrúsiť korčule a zvolajte kamošov, pretože EA SPORTS Hockey League je späť! Tento u fanúšikov mimoriadne obľúbený tímový on-line režim sa dočkal kompletného prepracovania. Máte teraz možnosť si zvoliť niektorú zo špecializovaných tried hráčov, ktoré prinášajú vysoko konkurenčný, ale pritom vyvážený herný zážitok. O úspechu a neúspechu v zápase budú rozhodovať ako individuálne schopnosti, tak schopnosti tímovej spolupráce.
 • On-line tímová hra 6 na 6 – Hráči môžu ovládať všetkých 12 hokejistov na ľade vrátane brankárov. Vďaka reálnym súpiskám tímov NHL sa môžete stretávať v zápasoch „drop-in“ s ďalšími hráčmi z celého sveta, alebo sa na vstup do EA SPORTS Hockey League pripraviť s priateľmi v nehodnotených prípravných zápasoch.
 • On-line kooperácia z pohovky – Ideálny herný režim pre tých, ktorí chcú s kamarátmi zvaliť na gauč, spojiť sily a zahrať si hokej on-line s priamym vstupom do rozohraných zápasov. Tiež sa výborne hodí pre tímový tréning pred tím, než vyzvete súperov v OTH alebo EASHL.
 • Be A GM: Psychika hráčov – Úlohou generálneho manažéra nie je len zháňať tých najlepších hráčov do tímu, ale tiež zaistiť, aby tí správni hráči podávali dobré výkony ako tím. Každý z hráčov vo vašich tímoch v NHL a AHL má inú povahu, s ktorou sa budete musieť vyrovnať. Budete musieť riešiť požiadavky na výmenu, vzájomné vzťahy medzi spoluhráčmi a veľa ďalších situácií, a to ako prostredníctvom tímových pohovorov, alebo zmenami na súpiske, ktoré priamo ovplyvnia výkonnosť tímu.
 • Be A Pro: Vytvorte vlastný odkaz – V rámci nového systému rozvoja hokejistu v režime Be a Pro váš spôsob hry určí to, akým typom hráča sa stanete. Výkony na ľade bezprostredne ovplyvňujú mieru vylepšení herných vlastností vášho profíka – hra tak odráža váš štýl hry. V NHL 16 sa tiež znovu objaví možnosť simulácie hry do ďalšieho striedania a možnosť začať v úlohe nováčika v CHL s cieľom dotiahnuť to až na superhviezdu NHL.
 • Hockey Ultimate Team: Sezóny pre jedného hráča – Najobľúbenejší režim v sérii NHL sa dočká ďalšieho vylepšenia. Zdokonalený manažment hráčov a sezóny pre jedného hráča v HUT vám ponúka ďalšiu možnosť, ako zapracovať na svojej hre predtým, než sa vhrnete do on-line sezón HUT, alebo vyzvete kamarátov v režime Hrať s priateľom.
 • Tréning s vizuálnymi prvkami na ľade – Či už ste úplným nováčikom série NHL, ktorý uvíta každú pomoc, alebo ostrieľaným veteránom hľadajúcim ďalšie spôsoby vylepšenia svojich schopností, tento nový tréningový nástroj vám pomôže zdokonaliť ofenzívne i defenzívne schopnosti bez ohľadu na váš talent. Vizuálna nápoveda premieta na ľad terče na tréning streľby, dráhy pre prihrávku, označuje voľných spoluhráčov a pod.
 • Precízne korčuľovanie – Vďaka novinkám v systéme korčuľovania hráčov, môžete v ktorejkoľvek situácii využiť pohyby, ktoré prešli určitými obmenami. V defenzíve môžete rýchlo zablokovať dráhu pre prihrávku a zmocniť sa puku. V obrannom pásme súpera pri presilovke máte zase možnosť posunúť sa pozdĺž modrej čiary tak, aby ste sa uvoľnili do ideálnej pozície pre nebezpečnú strelu príklepom.
 • Hladké preberanie puku – Schopnosť rýchlo spracovať prihrávku, alebo si pritiahnuť voľný puk, môže mať zásadný vplyv na to, či si vytvoríte šancu, alebo vás súper zloží tvrdým hitom. Nové spôsoby preberania puku prinášajú plynulejšie spracovávanie prihrávok bez ohľadu na pozícii, na ktorej hráte. Vďaka tomu získate viac času na rozhodnutie nad ďalším krokom.
 • Kontrola nad bránkoviskom – Osud svojho tímu máte vďaka novému ovládaniu brankárov doslova vo vlastných rukách. Systém presného korčuľovania zaisťuje, že pohyby brankárov vyzerajú a pôsobia autenticky, vrátane efektov zotrvačnosti a ich presuny v priestore bránkoviska sú precízne. Ako náhle na vás začnú lietať strely jedna za druhou, rozhodnete sa, či dať prednosť kontrolovaným pozičným zákrokom, alebo efektným, ale riskantným atletickým zákrokom, z ktorých môžu vyplynúť nebezpečné dorážky
 • Charakteristická atmosféra v hale tímu – Už tak vysoko kvalitné a autenticky spracované haly ešte viac ožijú prostredníctvom špecifických efektov a rekvizít zahrňujúcich gólové oslavy, maskotov, skandovanie a dokonca i špeciality typu maják v Xcel Energy Center v Minnesotě.
 • Komentár podľa diania na ľade – Doc Emrick, Eddie Olczyk a Ray Ferraro sú späť, aby okomentovali vývoj diania na ľade a zásadné okamihy zápasu. K dramatickosti zápasov prispieva i rozšírená prezentácia v štýle priamych prenosov stanice NBC SPORTS.
 • Autentické spracovanie najväčších hviezd – Detailnejšia podoba tváre a súčastí výstroja najlepších hráčov ligy pridáva ďalšiu úroveň autenticity celej hry. Novinky, ako páska na čepeľ hokejky, farebné šnúrky do korčúľ, alebo rôzne zafarbené čelné kryty vám umožnia vytvoriť si vlastného hokejistu presne tak, ako sami chcete.
 • Zarastené brady pre play-off – Jedna z najstarších a najobľúbenejších hokejových tradícií je späť. Cesta za ziskom trofeje Stanley Cup povedie cez husté strniská vďaka presným replikám fúzov rôznych tvarov, dĺžok, hustoty a rýchlosti rastu.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka NHL 16 CZ:

video na YouTube

video na YouTube

Súvisiace produkty
NHL 19 (XBOX1)
NHL 19 (XBOX1)
59,99€   
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
FIFA 16 CZ (XBOX1)
FIFA 16 CZ (XBOX1)
18,99€
15,99€  
Just Sing (XBOX1)
Just Sing (XBOX1)
34,99€  
Mafia III CZ (XBOX1)
Mafia III CZ (XBOX1)
36,99€
19,99€   
TOVAR SKLADOM
zobraziť