GameExpres.sk
  Prihlásenie

No Mans Sky

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One No Mans Sky
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS No Mans Sky:

No Man 's Sky je nezvyklá kombinácia vesmírneho simulátoru, adventúry a strieľačky. Hra ponúka predovšetkým neskutočne veľkú hernú oblasť, ktorá má obsahovať 18 triliónov procedurálne generovaných planét. Hráč začne na jednej z týchto planét a jeho cieľom bude preniknúť do samotného centra galaxie. Čím viac sa však k nemu bude blížiť, tým viac bude prostredie nepriateľskejšie.

NEKONEČNÝ VESMÍR
Vyberte sa kamkoľvek - na vrchol blízkej hory či vzdialenú planétu. Vo svojej lodi môžete bez obmedzení cestovať medzi planétami a každá hviezda na oblohe predstavuje slnko, ku ktorému sa môžete vydať. Kam sa vyberiete a akým tempom budete týmto vesmírom putovať je len na vás.

OBJAVUJTE
Preskúmavajte nezmapované sústavy a zaznamenávajte jedinečné nové formy života. Povrch každej planéty sa líši od tej predchádzajúcej a na niektorých sa nachádzajú nevídané životné formy. Vyberte si, či sa o svoje objavy podelíte s ostatnými hráčmi, ktorí sa pohybujú v rovnakom vesmíre.

No Mans Sky

PREŽITE
Každá slnečná sústava, planéta, oceán či jaskyňa môže skrývať nebezpečenstvo a vy ste zraniteľní. Vaša loď i oblek sú krehké a každé stretnutie otestuje vaše schopnosti, nech pôjde o stretnutie na planéte alebo prestrelku vo vesmíre. Jedna chyba a môžete prísť o všetko. V No Man 's Sky má každé víťazstvo aj každá porážka svoje následky.

VYBAVTE SA
Či chcete len skúmať a objavovať veci, ktoré doteraz nikto nevidel, alebo vyrazíte rovno do stredu galaxie, ako budete No Man 's Sky hrať je len na vás. Na svoje výpravy sa ale nezabudnite náležite vybaviť. Zbierajte vzácne zdroje na planétach a vymieňajte ich za lode, obleky a výbavu, ktorá vás nenechá na holičkách, nech sa vydáte kamkoľvek.

no man sky

OBSAHUJE VŠETKY AKTUALIZÁCIE
Verzia na Xbox One je rozšírená pre Xbox One X (HDR, 4K a ďalšie) a obsahuje aktualizácie Foundation, Pathfinder a Atlas Rises. Do hry pribudlo tiež budovanie / zdieľanie základne, planetárne vozidlá, zbraňové špecializácie, režim trvalej smrti, úplne nový a prepracovaný ústredný príbeh, portály, nový procedurálny systém misií, vylepšenia obchodu, ekonómie v sústavách, spoločný prieskum, a veľa ďalších.

zdielaj na:

Video / Ukážka No Mans Sky:

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť