GameExpres.sk
  Prihlásenie

Ori and the Will of the Wisps

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Ori and the Will of the Wisps
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 25,99€

POPIS Ori and the Will of the Wisps:

Pustite sa do úplne nového dobrodružstva v komplexnom exotickom svete, kde budete čeliť naozaj veľkým nepriateľom a lúštiť zložité hádanky. To všetko na ceste za odkrytím Oriho osudu. Hra Ori and the Will of the Wisps úspešne nadviaže na prvý diel krásnej atmosférickej plošinovky.

RUČNE VYKRESLENÝ PRÍBEH

Odkryte skutočný osud Oriho v tejto emotívnej a podmanivej príbehovej adventúre, ktorá má navyše úchvatný soundtrack. Preskúmajte rozľahlý, exotický a neobyčajne krásny svet.

Ori and the Will of the Wisps

NOVÉ SCHOPNOSTI
Ori na ceste v ústrety neznámemu dobrodružstvu používa novo nadobudnuté spirituálne schopnosti, kúzla a útoky. Spoznajte nový systém vylepšovania Oriho novo nadobudnutých schopností a prispôsobte si svoj štýl hrania.

will of wisps

MÝTICKÍ NEPRIATELIA A HÁDANKY
Postavte sa vysokánským nepriateľom a zažite napínavé únikové sekvencie. Nájdite pomoc u množstva nových postáv, ktoré vám pomôžu odkryť tajomstvo Oriho osudu.

ori 2

NOVÉ VZRUŠUJÚCE REŽIMY
V režime Spirit Trials pretekajte v unikátnom bežeckom pretekárskom režime a dobehnite si pre víťazstvo. Vo Spirit Shrines sa postavte stále silnejúcim vlnám nepriateľov v časovo obmedzených sekvenciách a zbierajte zaslúžené odmeny.

pokračování oriho

zdielaj na:

Video / Ukážka Ori and the Will of the Wisps:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťThe Sims 4 (XBOX1)
The Sims 4 (XBOX1)
35,99€
19,99€