GameExpres.sk
  Prihlásenie

Outlast Trinity

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Outlast Trinity
Kategória:adventura
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Outlast Trinity:

Outlast je desivý survival horor, v ktorom nestrieľate hordy zombie. Vašou jedinou nádejou na prežitie je utiecť, alebo sa schovať. Jedinou zbraňou, ktorú máte po ruke, je videokamera s nočným videním. Tou musíte všetky prežité hrôzy zaznamenať a tiež vám pomôže v orientácií temným prostredím.

OUTLAST
Outlast sa odohráva v blázinci, v odľahlých horách v Colorade, kde sa vžijete do novinára, ktorý je na stope niečomu naozaj veľkému a tajomnému. Budete musieť preskúmať okolie a zistiť, čo je potrebné urobiť a hlavne v akom poradí. Jadro hry je v podstate stealth žáner, s jednou veľkou zmenou. Keď uvidíte nepriateľa, tak nezačnete strieľať, ale utekať, a to ako v priestoroch blázinca, tak aj v prírode.

OUTLAST 2
Outlast 2 je svojim zameraním a štylizáciou veľmi podobný pôvodnej hre, avšak sa môžete tešiť na nové prostredie a postavy. Outlast 2 je nová zvrátená cesta do hlbín ľudskej mysle a jej temných tajomstiev.

Žiadny konflikt nie je len čierny alebo biely. Ale ako náhle sadne prach, víťazi sú tí, ktorí rozhodujú, čo bolo správne a čo nie. Kto je dobrý a kto je zlý. Ľudská povaha nás núti páchať zlo. Horror povstane zo zúfalstva a slepej viery. Outlast 2 otestuje vašu vieru, zatiaľ čo vás privedie na miesto, kde zošalieť je tou jedinou rozumnou vecou.

BALENIE OBSAHUJE:
- Hru Outlast
- DLC Outlast: Whistleblower
- Hru Outlast 2

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Outlast Trinity:

video na YouTube

video na YouTube

Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť