GameExpres.sk
  Prihlásenie

Outriders - Day One Edition

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Outriders - Day One Edition
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:5ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 59,99€

POPIS Outriders - Day One Edition:

DAY ONE EDITION OBSAHUJE
- hru Outriders
- Hells Ranger Content Pack DLCŠtúdio People Can Fly známe pre kultového Painnkillera, Bulletstorm či Gears of War: Judgement chystá nový titul - Outriders. Jedná sa o kooperatívnu hru pre až troch hráčov, v ktorom sa budete plahočiť nehostinnou krajinou mimozemského sveta, keďže situácia na Zemi nie je celkom prívetivá a ľudstvo sa rozhodlo preskúmať priľahlé svety.


NOVÝ DOMOV
Zem je zničená a preživší sa rozhodli vyletieť ku hviezdam s cieľom nájsť si nový domov. Ako vhodná sa zdá planéta Enoch, ale je potrebné zistiť, či je bezpečná a preto sú na ňu vyslaní Outriders. Planéta sa javí v poriadku - príroda je krásna, zver neútočí. Skoro raj. Outriders ale zachytia neznámy signál, ktorý ale nestíhajú pred pristátím všetkých lodí preveriť. A prichádzajú problémy, teda anomálie - záhadná, nedefinovateľná búrka energie dopadajúcej na pozostalých. Niektorých zabije, niektorých premení a zároveň znemožňuje využívať technológie.

Outriders

SUROVOSŤ
Hráte za vami vytvoreného Outridera, zraneného Anomáliou a uloženého na 30 rokov do kryospánku. Po prebudení zisťujete, že krásna planéta Enoch teraz len zákopy nasiaknuté krvou, nebo horí a zem je posiata nehybnými telami. Ľudstvo sa obrátilo k surovosti, aby prežilo.

Outriders

RPG PRVKY
V hre nás čakajú klasické RPG prvkay a tak si levelujete postavu, vyberáte nové schopnosti, nachádzate nové vybavenie a samozrejmosťou sú potom dlhé dialógy s NPC. Zabudnúť nesmieme ani na nespočet úloh, či už hlavných alebo vedľajších.


zdielaj na:

Video / Ukážka Outriders - Day One Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťHalo Wars 2 (XBOX1)
Halo Wars 2 (XBOX1)
34,99€
13,39€