GameExpres.sk
  Prihlásenie

Paranoia: Happiness Is Mandatory

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Paranoia: Happiness Is Mandatory
Kategória:rpg
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Paranoia: Happiness Is Mandatory:

Paranoja: Happiness Is Mandatory je CRPG (klasické RPG), ktoré sa odohráva v poslednom idylickom útočisku ľudstva menom Alpha Complex, ktoré ovláda Priateľský počítač. Všetci obyvatelia si užívajú život plný radosti, bezstarostnosti a čistoty. Pochybovať o dobrých úmysloch Priateľského počítača je velezrada. Mať prístup k informáciám nad rámec bezpečnostnej previerky je velezrada. Odmietnuť vypiť dennú dávku Prima pohodového pitia je velezrada. Velezrada sa trestá exemplárnou popravou.

VERTE LEN SAMI SEBE

Majte sa na pozore a nikomu neverte! Zradcovia sú všade, snažia sa zničiť Počítač, samotný Alpha Complex aj náš drahocenný spôsob života. Nájdite ich a nahláste - alebo ich zlikvidujte ako zradnú špinu. Majte svoj laser pripravený!

Paranoia: Happiness Is Mandatory

RIEŠITELIA
Vediete tím riešiteľov problémov s ČERVENOU bezpečnostnou previerkou. Vašou úlohou je hľadať problémy - a zastreliť ich. Priateľský počítač sleduje každý váš krok, upozorní vás na každú známku velezrady a nepochybne vás odmení za rýchlu hrdinskú akciu pri obrane Alpha Complexu - alebo vás potrestá za vlastizradné činy, a to dosť možno tak, že z vás urobí kryt reaktora.

paranoja

KLASICKÁ HRATEĽNOSŤ
Retro-futuristický svet je plný technológií rovnako tak úchvatných ako smrtiacich. Založte a veďte tím štyroch riešiteľov problémov, ktorí pracujú pre Priateľský počítač a vyberte si špecializáciu z 9 dostupných schopností. Jedinečný rozvoj postavy pomocou klonovania (aj smrť je pokrok!). Spoločne so systémom taktických súbojov s aktívnym pozastavením inšpirovaný klasickými hrami CRPG ponúkne jedinečný zážitok doplnený o originálnych nepriateľov vrátane poruchových robotov, agresívnych výdajníkov nápojov a defektných klonov.

happiness is mandatory

zdielaj na:

Video / Ukážka Paranoia: Happiness Is Mandatory:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť