GameExpres.sk
  Prihlásenie

Project CARS 2

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Project CARS 2
Kategória:simulator
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Project CARS 2:

Pokračovanie realistického simulátoru, ktoré si opäť kladie za cieľ byť tou najpokročilejšou pretekárskou simuláciou na svete. Hra vzniká za spolupráce profesionálnych pretekárov a hráčov a ponúka tak autentický pretekársky zážitok, ktorý inde nenájdete.

ČARO JEDINEČNOSTI
Hra ponúka obrovský počet tratí so širokou ponukou viac než 170 licencovaných vozidiel od množstva ikonických značiek. Sú tu tiež desiatky tratí na rôznych povrchoch s vylepšenou technológiou LiveTrack 3.0. Vďaka nej podmienky na trati ovplyvňujú výkon a správanie vozov a tiež upravujú trať po dobu pretekov.

KEDYKOĽVEK, KDEKOĽVEK
Project CARS 2 obsahuje širokú paletu motoristických pretekov vrátane rally-crossu alebo IndyCar. Pretekať môžete v akomkoľvek vozidle po rôznych tratiach s dynamickou zmenou počasia a dennej doby. Čaká vás ľad, asfalt, blato, sneh, deň, noc a samozrejme aj mokré trate plné kaluží. Tie sa na trati počas dažďa dynamicky vytvárajú.

V ZÁPALE SÚBOJA
Je tu nov a fanúšikmi vyžiadaný online turnajový herný mód, ktorý vám umožní vytvárať pretekárske ligy. Rôzne eSport funkcie budú dostupné ihneď od dátumu vydania, spolu s integráciou streamingu a množstva ďalšieho.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Project CARS 2:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Project CARS 2:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Koupi Project Cars 2 je třeba pečlivě zvážit. Nekompromisní jízdní model není tak benevolentní jako v jiných simulátorech, pokud s tím ale počítáte, dostanete skvělou porci závodní zábavy. Zamrzí snad jen nápadná recyklace obsahu z prvního dílu a na konzolích osekané vizuální zpracování okolí tratě.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť