GameExpres.sk
  Prihlásenie

RAGE 2 + darček model buginy S7

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One RAGE 2
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 59,99€

AKCIA :

POPIS RAGE 2:


Post-apo strieľačka od slávneho štúdia id Soft je späť. V otvorenom svete môžete ísť kamkoľvek, zastreliť kohokoľvek a odpáliť čokoľvek! Píše sa rok 2185, svet sa nachádza v nebezpečnej a neľahkej dobe, kedy ho tyranizujú nemilosrdné a krvilačné gangy jazdiace po otvorených cestách. Vy ako Walker budete posledným strážcom pustatiny, chrániaci ju pred gangmi.

POSLEDNÝ RANGER
Potom, čo asteroid ničivo udrie na Zem a je vyhladených takmer 80% ľudskej populácie, dochádza k ďalšiemu úbytku obyvateľov. Nemilosrdné a krvilačné gangy vládnu otvoreným cestám a tyranská Autorita vládne železnou rukou. Ako Walker, posledný Ranger široko ďaleko, predstavujete pre Autoritu priamu hrozbu. Najprv vás pripraví o domov a potom vás ponechajú napospas smrti. Nastáva váš čas sa zúrivo postaviť za spravodlivosť a slobodu. Postavte sa sadistickým gangom v otvorenom svete naplnenom rastúcim šialenstvom a nájdite nástroje a techniku potrebnú k potlačeniu represívnej vlády Autority raz a navždy.

RAGE 2 je viac než len strieľačka alebo sandbox - je to shooter univerzum. Objavujte rozľahlý a rozmanitý svet RAGE 2 pri prenasledovaní Autority. Čakajú na vás bujné džungle, zradné močiare alebo slnkom zaplavené púšte. Pustatina má skutočne masívnu rozlohu a vy máte arzenál, s ktorým budete schopní bojovať o každý jej centimeter.

RAGE 2 ponúkne škálu drsných dopravných prostriedkov. Platí jednoduché pravidlo - žiadne pravidlá nie sú. Akonáhle môžete niečo vidieť, môžete to aj riadiť. Prinášajte bolesť využívaním kolekcie vylepšitelných zbraní, devastujúcich schopností Nanotrite a Overdrive, ktoré Vám umožnia ísť za mechanické limity. Bojujte so zúrivými frakciami, aby ste dostali pustatinu pod svoju kontrolu. Každá frakcia prinesie množstvo šialencov, mutantov a iných desivých príšer smädných po krvi.

E318

zdielaj na:

Video / Ukážka RAGE 2:

video na YouTube

Recenzie RAGE 2:

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Když se člověk zamyslí, RAGE 2 vlastně není nijak duchaplnou, originální ani zvlášť komplexní hrou. Ale zároveň ví, jakou hrou chce být, a přesně takovou je. Je to zábavná, ztřeštěná, adrenalinová střílečka, která bohužel i přes své výrazné kvality v podobě gunplaye, prostředí a atmosféry trpí několika technickými nedostatky, horším jízdním modelem, nedostačujícím příběhem a otevřeným světem, jehož náplň může některým přijít okamžitě stereotypní a jiným zábavná i po desítkách hodin, které zde lze strávit.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziťSuper Luckys Tale (XBOX1)
Super Luckys Tale (XBOX1)
26,99€
17,99€