GameExpres.sk
  Prihlásenie
Z dôvodu aktuálnej situácie COVID-19 a nariadením vlády je predajňa v Bratislave zatvorená. Eshop stále funguje a tovar posielame kuriérom na Vami zvolenú adresu.

Rayman: Legends

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Rayman: Legends
Kategória:akčná
Multiplayer:ÁNO (až 4 hráči)
Odporúčaný vek:od 7 rokov
Jazyk:anglicky
Odosielame:do 2 dní
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 26,99
Aktuálna cena : 24,99€

POPIS Rayman: Legends:

Nepriame pokračovanie Rayman: Origins, ktoré sa odohráva v novom prostredí v krásnej 2D grafike, kde zavítame do legendárnych svetov plných tajomných hradov, upírov, duchov, gréckych bohov alebo drakov.

Rayman, Barbara, Globox a Týňáci sa vydávajú do čarovného lesa, kde nachádzajú tajomný stan naplnený radou úchvatných obrazov. Pri bližšom skúmaní sa zdá, že každý obraz rozpráva príbeh z mýtického sveta. Pri prehliadaní obrazu stredovekej krajiny ich maľba naraz vsaje a hrdinovia sa ocitnú v inom svete, kde začína ich dobrodružstvo. Družina musí jednotlivými svetmi prebehnúť, preskákať a prebojovať sa, aby tak odhalila tajomstvo všetkých legendárnych obrazov.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Recenzie Rayman: Legends:

Recenzie na gamesite.sk » (90%)
Recenzie na Zing.cz » (90%)
Recenzie na Zing.cz » (90%)
Rayman se vrátil v plné síle. Už u Origins nám Ubisoft ukázal, že se nějaká super-realistická grafika s těžkopádným příběhem nevyrovná hezké hříčce s perfektní hratelností. V tom samém duchu se drží i Legends a jde opět o jedinečnou hru. Jen škoda těch několika vad v čele s absencí online kooperace.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť