GameExpres.sk
  Prihlásenie

Red Dead Redemption 2 + darček STEELBOOK + DLC

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Red Dead Redemption 2
Kategória:akčná adventúra
Multiplayer:ÁNO
Odporúčaný vek:Hra je nevhodná pre osoby mladšie ako 18 rokov!
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Oficiálna stránka produktu » WWW
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 64,99€

AKCIA :

AKCIA : BONUS PRE PREDOBJEDNÁVKY

BONUS PRE PREDOBJEDNÁVKY

POPIS Red Dead Redemption 2:

Autori Grand Theft Auto V a Red Dead Redemption predstavujú epický príbeh o nemilosrdnom živote v srdci Ameriky. Rozsiahly a atmosférický svet rovnako poskytne základ pre nový multiplayerový zážitok.

AMERIKA, ROK 1899
11 rokov pred udalosťami Red Dead Redemption začína koniec veľkej éry Divokého západu. Muži zákona doslova lovia zvyšky psaneckých gangov. Tí, ktorí sa nevzdajú, pocítia pach neľútostnej smrti. Po nepodarenej lúpeži v mestečku Blackwater na západe krajiny, je Arthur Morgan a jeho gang Van der Linde nútený utiecť čo najďalej to pôjde. V pätách im však sú federálni agenti a tí najlepší lovci odmien v celej Severnej Amerike.

PSANCI NAPRIEČ PRÉRIOU
Gang musí kradnúť a bojovať ústrety peripetiám, ktoré ich čakajú na ceste po srdci Ameriky. Kvôli rozbrojom a nezhodám v samotnom gangu, si Arthur musí vybrať medzi svojimi vlastnými ideálmi a lojalitou voči parťákom v boji, ktorí mu pomohli vzchopiť sa. Všetci majú však rovnaký cieľ, prežiť.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Red Dead Redemption 2:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie Red Dead Redemption 2:

Recenzie na Zing.cz » (100%)
Rockstar Games nevysílali do éteru plané sliby a opět dokázali, že jsou právem řazeni mezi nejlepší tvůrce počítačových her současnosti. Red Dead Redemption 2 má sice menší chyby, ale v porovnání s obrovským množství povedeného obsahu se ztrácí a bez problému tak dosahuje na absolutní hodnocení. Můžeme čekat gigantickou bitvu o hru roku s God of War a myslím, že severská sága podlehne rozpálenému Divokému západu.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť