GameExpres.sk
  Prihlásenie

Remnant: From the Ashes

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Remnant: From the Ashes
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Remnant: From the Ashes:

Remnant: From the Ashes je akčná strieľačka z pohľadu tretej osoby zasiahnutá do postapokalyptického sveta plného obludných tvorov. Ako jeden z posledných preživších ľudí sa vydávate sami alebo v spoločnosti až dvoch ďalších hráčov proti hordám smrtiacich nepriateľov a epickým bossom, aby ste sa pokúsili založiť základňu, obnoviť spoločnosť a získať späť všetko, čo bolo stratené.

POZOSTATOK ĽUDSTVA
Svet uvrhlo do chaosu prastaré zlo z inej dimenzie. Ľudstvo sa horko ťažko snaží prežiť, ale má technológiu, ktorá dokáže otvárať portály do ďalších svetov a alternatívnych realít. Ľudia musia prejsť týmito portálmi, aby rozlúštili záhadu toho, odkiaľ to zlo prišlo, získali suroviny, aby vôbec prežili, a bojovali proti nepriateľovi, aby získali výhodu a mohli znovu vybudovať spoločnosť ...

Remnant: From the Ashes

ČAKAJÚ VÁS NEKONEČNÉ FANTASTICKÉ SVETY
Preskúmajte dynamicky generované svety, ktoré sa menia s každým priechodom hrou, vytvárajú nové mapy, stretnutia s nepriateľom, príležitosti pre úlohy a udalosti vo svete. Každý zo štyroch jedinečných herných svetov je plný obludných obyvateľov a prostredia, ktoré vás zakaždým postaví pred nové výzvy. Prispôsobte sa a skúmajte ... inak vás čaká smrť.

renamnt

ZBIERAJTE, VYLEPŠUJTE, ŠPECIALIZUJTE
Porážajte drsných nepriateľov a epických bossov v nehostinnom prostredí a získavajte skúsenosti, cennú korisť a materiály na vylepšenia, vďaka ktorým si môžete zostaviť arzenál šialených zbraní, zbrojí a modifikácií, ktoré vám umožnia riešiť každý stret desiatkami rôznych spôsobov.

remnant

SILA V POČTE
Vtrhnúť do iných svetov a zlikvidovať príčinu zla je nebezpečné a prežitie vám nikto nezaručí. Spojte sa s dvoma ďalšími hráčmi a zvýšte si šancu na prežitie. Tímová práca je nevyhnutná, ak chcete prekonať tie najdrsnejšie herné výzvy ... a získať tie najlepšie odmeny.

gunfire games

zdielaj na:

Video / Ukážka Remnant: From the Ashes:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť