GameExpres.sk
  Prihlásenie

Resident Evil 6 HD

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Resident Evil 6 HD
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Resident Evil 6 HD:

Pokračovateľ survival hororu, ktorý posúva dej v čase dopredu, kedy ubehlo už desať rokov od incidentu v Raccoon City a prezident USA sa rozhodol odhaliť pravdu za týmto miestom, ale bioteroristický útok spôsobí, že sa prezident premení v zombie a Leon S. Kennedy, ktorý je jedným z dvoch hlavných hrdinov hry, musí zabiť svojho priateľa.

Hra ponúka dve dejové línie, kedy jedna bude za Leona a druhá za Chrisa Redfielda. Chris vo svojej zápletke odletí do Číny, kde má zabrániť pokusu o podobný útok. Incident z Raccoon City sa teda odohráva znova, ale vo väčšom meradle. Okrem dvojice známych hrdinov sa objavujú i nové postavy, kde každá bude mať jedinečnú úlohu v príbehu.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Resident Evil 6 HD:

video na YouTube

Recenzie Resident Evil 6 HD:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
Resident Evil prochází obdobím změn, na rozdíl od filmové série, která se s každým dalším dílem potápí hlouběji do výkalů, si však dokáže udržet svou pověstnou kvalitu. Mnohé fanoušky nový dravý styl rozhodně nepotěší, hra však stále nabízí nespočet důvodů, proč si nejnovější dobrodružství vyzkoušet. Už jen kvůli tomu, že se tu schází všichni staří známí.
TOVAR SKLADOM
zobraziť