GameExpres.sk
  Prihlásenie

Resident Evil 7: Biohazard - Gold Edition

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Resident Evil 7: Biohazard - Gold Edition
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Resident Evil 7: Biohazard - Gold Edition:

GOLD EDITION OBSAHUJE
- základnú hru Resident Evil 7
- DLC Banned Footage Vol. 1
- DLC Banned Footage Vol. 2
- DLC End of Zoe

Siedmy Resident Evil sa vracia ku svojim hororovým počiatkom a hodlá do žánru vniesť čerstvý závan strašidelného teroru. Hra sa bude odohrávať po udalostiach šiesteho dielu na dedinskej americkej farme v Luisiane, kde budete preskúmavať tajomstvá a hrôzy rozľahlého panstva.

STRAŠIDELNÝ DOM
Hra sa odohráva na zlovestne tichej plantáži v mestečku Dulvey v Luisiane. Tu sa zoznámite s rodinou Bakerovcov, vrátane zdanlivo nezvestného Jacka a Marguerite. Nikto o nich už dlhú dobu nič nepočul a tak začínajú vznikať rôzne fámy a dohady o tom, čo sa v ich rodinnom sídle stalo.

Resident Evil 7 prichádza po prvýkrát v sérii s pohľadom z prvej osoby. Tradičná hrateľnosť kombinujúca prieskum, hádanky, akciu a desivú atmosféru však zostáva presne taká, ako pred dvadsiatimi rokmi. Tentokrát ale až v nepríjemne realistickom a osobnom prevedení, ktoré vám naženie husiu kožu a na miestach, o ktorých ste nemali ani tušenie.

Resident Evil VII

NÁVRAT KE KOREŇOM
Okrem hutnej atmosféry a hádaniek sa vracia tiež klasický inventár s obmedzeným počtom slotov. Musíte si teda dobre rozmyslieť, čo budete nosiť. Hlavne nezabudnite na zelené bylinky! Pri prieskume temných chodieb a skrytých zákutí sa budú viac než hodiť.

biohazard

ZÁHADNÁ ŽENA
Na plantáži sa nepravidelne vyskytuje vydesená mladá žena, zrejme s menom Mia. Kto to je? Prečo ju Marguerite Bakerová uniesla?

zdielaj na:

Video / Ukážka Resident Evil 7: Biohazard - Gold Edition:

video na YouTube

Recenzie Resident Evil 7: Biohazard - Gold Edition:

Recenzie na Zing.cz » (90%)
Návrat ke kořenům jak se patří. Fanoušci série budou vrnět blahem a celá hra pro ně bude jeden velký herní orgazmus. Všichni ostatní pak dostanou skvělý survival horor s perfektní atmosférou, chytlavou hratelností a především vymazlenou podporou PS VR.
Recenzie na Zing.cz » (70%)
Resident Evil 7: Gold Edition míří především na hráče, kteří si nepořídili velmi povedenou hru už před rokem. Pro ně je koupě verze se všemi DLC výhodná a mají-li daný žánr rádi, není nač čekat. Ostatní si musí promyslet, zda jim několik krátkých příběhů cílených především na fanoušky stojí za docela velkou investici.
TOVAR SKLADOM
zobraziť