GameExpres.sk
  Prihlásenie

Resident Evil 8: Village

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Resident Evil 8: Village
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:20ks a viac
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 59,99€

AKCIA :

Darček hrnček je vypredaný.

POPIS Resident Evil 8: Village:

Resident Evil Village sa odohráva niekoľko rokov po siedmom dieli (Resident Evil 7 Biohazard). Etán Winters a jeho žena Mia konečne nachádza pokoj po hrozivých udalostiach, ktoré zažili na farme rodiny Bakerovcov. Aj cez to, že zahodili svoju minulosť za hlavu, objaví sa starý známy Chris Redfield, ktorého akcie vedú Ethana až do tajomnej zasneženej dediny. Hra opäť beží na RE Engine a využíva silu konzol novej generácie.

NOVÁ KAPITOLA V PRÍBEHU Resident Evil
Tento ôsmy hlavný diel v pokračuje v príbehu veľmi oceňovanej Resident Evil 7 Biohazard. Vracajú sa tiež populárne herné prvky a predstavujú sa nové elementy, ktoré prinesú hororový zážitok na novú úroveň.

Resident Evil Village
KLASICKÝ RESIDENT EVIL
Fanúšikovia určite spoznajú známe tváre a funkcie z predchádzajúcich hier. Nakúpte si u Dukea recepty, úpravy zbraní a ďalšie potrebné veci. Návrat hlási aj Chris Redfield sa vracia na prvý pohľad nerovnými úmyslami.

re 8
NOVÝ SÚBOJOVÝ SYSTÉM
Okrem toho, že môžete na svojich nepriateľov útočiť, sa môže Ethan brániť proti prichádzajúcim útokom alebo odkopnúť nepriateľa, aby získal čas na rozmyslenie, čo urobí ďalej. To všetko prinesie novú mieru stratégie, ktorú musíte zvoliť na prežitie.

resident evil 8
VÝROČNÝ BONUS
Ako poďakovanie a oslavu 25. výročia séria obsahuje Resident Evil Village prístup k multiplayeru nazvanom Resident Evil Re:Verse, ktorý bude dostupný na konzolách i počítači. V ňom si užijete celú plejádu charakterov zo série Resident Evil a stretnete sa na známych miestach vo 4-6 hráčoch v deathmatch súbojoch.

resident evil viii
NAPRIEČ GENERACIAMI
Resident Evil Village ponúkne upgrade z PS4 verzie do digitálnej PlayStation 5 verzie a rovnako tak ponúkne podporu Smart Delivery, kde Xbox One verzia ponúkne Xbox Series X verziu. RE Engine spoločne s výkonom najnovších konzolu ponúkne hyper-detailnú grafiku, pokročilé audio, ktoré vás vtiahne do hry a takmer neexistujúce nahrávacie časy. Dedina plná tieňov a jej obyvatelia sú ako živí!

resident evil vesniceHra podporuje konzoly z rodiny Xbox One a Xbox Series X.

zdielaj na:

Video / Ukážka Resident Evil 8: Village:

video na YouTube