GameExpres.sk
  Prihlásenie

RiME

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One RiME
Kategória:adventura
Jazyk:anglicky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS RiME:

Preskúmajte nádherný svet RiME. Ujmite sa úlohy mladého chlapca, ktorý sa preberie na tajomnom ostrove po obrovskej búrke. Je vybavený dôvtipom a vôľou prekonať všetky prekážky. Za malej asistencie priateľskej líšky sa vydáva k hlavnej dominante ostrova, ktorou je tajuplná veža.

PRIESKUM
Jednou z hlavných náplní bude prieskum tajuplného ostrova plného divokej zvery a dávno zabudnutých ruín. Náplň a tempo hry je na vás. Môžete skúmať prírodu, hľadať skryté predmety alebo sa môžete nechať uniesť scenériami a zvukmi nádherného herného sveta inšpirovaného stredomorím.

HADÁNKY A TAJOMSTVÁ
Prehľadajte starodávne ruiny, v ktorých nájdete množstvo úžasných hádaniek. Tie riešite pomocou hier so zvukmi, svetlom a tieňom, atď. Alebo sa pokúste objaviť zaujímavý príbeh hlavného hrdinu a jeho pôvod.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka RiME:

video na YouTube

Recenzie RiME:

Recenzie na Zing.cz » (80%)
RiME se povedl. Je to sice krátká, ale zábavná cesta na tajuplný ostrov, která může oslovit hráče každého věku. Budete postupně poznávat jednotlivé lokace, stejně jako zvolna odkrývající se příběhové pozadí. Nádherné umělecké zpracování sráží dolů technická nedotaženost verze pro stolní počítače.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť