GameExpres.sk
  Prihlásenie

Rust - Day One Edition

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Rust - Day One Edition
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Pôvodná cena : 39,99
Aktuálna cena : 34,59€

POPIS Rust - Day One Edition:

V hre Rust existuje jeden cieľ dôležitejšie ako všetky ostatné: prežiť. Prekonajte smäd a hlad, bojujte proti živlom, vyrábajte zbrane a zostaňte v bezpečí pred nepriateľmi, medzi ktorých sa radia ostatní hráči, vedci, medvede a vlci. Smrť si vás môže nájsť aj v podobe požiaru, utopenia či choroby z ožiarenia.

JE TO NA VÁS

V boji o prežitie a nadvládu si hráči môžu stavať malé zruby v lesoch alebo obrovské pevnosti z kovového šrotu, aby si zaistili bezpečie. Taktiež môžu vyrábať celú radu zbraní, bômb a pascí. Hra bez pravidiel: Rust nehovorí obyvateľom, čo majú robiť. Hráči môžu byť agresívni a klamať súpera vo vzájomných intenzívnych súbojoch, pri profitovaní a vykonávaní nájazdov, alebo sa spojiť s ostatnými a získať oveľa viac.

Rust - Day One Edition
PRIESKUM, SÚBOJ A PREŽITIE
Preskúmajte rozsiahly a záhadný postapokalyptický ostrov a zistite, ako prežiť. Intenzívne bitky PVE a PVP - Spriateľte sa s ostatnými hráčmi alebo bojujte proti nim. Voľba je na vás. Prekonajte smäd a hlad, bojujte proti živlom, vyrábajte vybavenie a zaistite si bezpečie vo svete, kde vás chce všetko zabiť.

rust

zdielaj na:

Video / Ukážka Rust - Day One Edition:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziťThe Surge (XBOX1)
The Surge (XBOX1)
34,99€
22,99€