GameExpres.sk
  Prihlásenie

Saints Row IV (Re-Elected + Gat Out of Hell First Edition)

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Saints Row IV (Re-Elected + Gat Out of Hell First Edition)
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:1ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 39,99€

POPIS Saints Row IV (Re-Elected + Gat Out of Hell First Edition):

Špeciálne balenie obsahujúce 4. vydanie hry doplnené o datadisk, ktorý je príbehovo i obsahovo rovnako šialený, ako pôvodná hra. Datadisk sa oproti pôvodnej hre presunul z mestských striech a uličiek priamo do pekelnej ríše, ktorá pohltila týchto kladných i záporných hrdinov a vašou úlohou bude vytrhnúť Satanovi dušu vodcu Saints.

Saints Row IV: Re-Elected
Hra Saints Row IV: Re-Elected ponúkne zahajovací vstup do psychotického otvoreného sveta akčnej série Saints Row pre next-gen konzoly. Príbeh hry nadväzuje priamo na tretí diel a točí sa opäť okolo starých známych Saints. Štatút týchto fialových gangsterov bude na najvyššej možnej úrovni - budú vodcom slobodného sveta, šéf Saints bol totiž zvolený prezidentom USA a všetko je tak ešte šialenejšie, než tomu bolo v trojke. Ako twist máte sľúbenú katastrofickú inváziu mimozemšťanov, ktorí Saints teleportovali do bizarnej simulácie Steelportu. Tam sú superhrdinské schopnosti na dennom poriadku a vašim cieľom bude sa z tejto simulácie dostať.

Gat Out of Hell Po vesmírnom šialenstve v Saints Row IV sa nás množstvo fanúšikov pýtalo, s čím prídeme nabudúce. Odpoveď? Streľte diabla do ksichtu! Pripojte sa k Johnnymu Gatovi a Kinzie Kensingtonovej v pekelnej misii za záchranu šéfovej duše. Čakajú na vás historické ikony, starí známi, ešte starší nepriatelia, hovoriaca zbraň, muzikálové číslo a množstvo vylomenín. Saints Row: Gat out of Hell je samostatne hrateľné pokračovanie série.

zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka Saints Row IV (Re-Elected + Gat Out of Hell First Edition):

video na YouTube

Recenzie Saints Row IV (Re-Elected + Gat Out of Hell First Edition):

Recenzie na Zing.cz » (70%)
Přáli jste si někdy ujmout se role hláškujícího psychopata, který létá napříč pekelným městem a chce oddělat Satana? Pak je Gat out of Hell přesně pro vás. Ostatní nechť čekají především solidní přídavek, který zabaví každého příznivce Saints Row IV. A pokud máte k dispozici kolegu pro kooperaci, můžete si k číselnému hodnocení klidně domyslet bod navíc.
TOVAR SKLADOM
zobraziťSuper Luckys Tale (XBOX1)
Super Luckys Tale (XBOX1)
26,99€
17,99€