GameExpres.sk
  Prihlásenie

Saints Row: The Third - Remastered CZ

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One Saints Row: The Third - Remastered CZ
Kategória:akce
Lokalizácia:české titulky
!!! Tento produkt nie je dostupný a dátum dodania nie je známy
Hodnotenie zákazníkov »
Chcete byť informován(a) akonáhle bude produkt dostupný?
Zadajte svoj email:
POPIS Saints Row: The Third - Remastered CZ:

Saints Row: The Third - Remastered vám dáva kontrolu nad Saints v nevídaných výšinách na mestskom ihrisku, ktoré je len a len vaše. Mesto patrí vám. Toto sú vaše pravidlá. Remaster vylepšuje grafiku tak, že mesto hriechov Steelport nevyzeralo nikdy lepšie!

THIRD STREET Saints
V úlohe hrdinu prvých dvoch hier sa po boku svojej kamarátky Shaundi tentoraz budete musieť rozhliadnuť v novom meste Steelport, kam presedlal celý gang Third Street Saints. Vo svojej niekdajšej bašte Stilwater si totiž nechali narásť také ego, že sa spolčili so skorumpovanou korporácií Ultor, začali predávať vlastné tričká, nachystali o sebe celovečerný film a pritom si stále mysleli, že sú nedotknuteľní.

Saints Row: The Third - Remastered (PS4)
AKO DOMA
Keď sa potom Saints počas jednej obyčajnej lúpačky pokúsili vybrať sejf banky, ktorá patrila Phillipovi Lorenovi, poštvali proti sebe príliš ťažkú váhu. O jeden napínavý únos, prestrelku a bláznivú misiu,  sa teda neskôr ocitnete v novom meste. Orientovať sa tu budete ľahko, pretože Volition celú metropolu designovali s ohľadom na hráča: z každého kopčeku vždy uvidíte na mrakodrapy v centre, aby ste ľahšie určili vlastnú polohu na mape voči stredu metropoly, a v meste bude niekoľko ľahko zapamätateľných miest, krčiem, či pomníkov, podľa ktorých hravo nájdete cestu.

saints row

zdielaj na:

Video / Ukážka Saints Row: The Third - Remastered CZ:

video na YouTube

TOVAR SKLADOM
zobraziť