GameExpres.sk
  Prihlásenie

ScreamRide

hra pre Xbox One
hra pre Xbox One ScreamRide
Kategória:akce
Jazyk:anglicky
Skladom:2ks (tovar si rezervujte)
Odosielame:do 24 hodín
Hodnotenie zákazníkov »
Aktuálna cena : 34,99€

POPIS ScreamRide:

Hra „ScreamRide“, ktorá vychádza exkluzívne na konzolách Xbox One a Xbox 360, pretvára budovateľsko-akčný žáner vďaka jedinečnej vyvážeností tvorenia, návykového hrania a deštrukcie. Využite svoju predstavivosť a od základov vybudujte extrémne horské dráhy a okolité prostredie, sadnite do jedného z vozíkov a čo najrýchlejšie skúste prejsť vybranú trať, zdieľajte svoje výtvory s priateľmi, alebo za sprievodu úžasnej fyziky zničte všetko, čo ste predtým postavili.

Vytvorte adrenalínové atrakcie a zdieľajte ich na Xbox One s priateľmi a komunitou cez službu Xbox Live. Vyzvite svojich priateľov a zistite, kto je z vás najlepší. Dokončite celú radu úžasných úrovní, alebo súperte s priateľmi v celosvetových rebríčkoch. Okrem editačného nástroja „Level Maker“ sa môžu hráči špecializovať buď na jedno povolanie (inžinier, testovací jazdec či demoličný expert), alebo si osvojiť všetky tri, ako budú stúpať na kariérnom rebríčku. Hra „ScreamRide“ ponúka nespútanú možnosť tvorby, extrémnu deštrukciu a návykové hranie, to všetko zabalené do viac než 50 úrovní, troch jedinečných herných režimov, stoviek dielov dráh a modulárneho prostredia.

Tvorte ako inžinier
Pomocou stoviek rekvizít, dielov dráh a modulárneho prostredia vytvorte od základov úžasné horské dráhy a zábavné atrakcie. Ako inžinier budete pri stavbe výtvorov, vychádzajúcich z vašej bezmedznej fantázie, riešiť zapeklité konštrukčné rébusy.

Skúšajte postavené dráhy
Preukážte schopnosti pretekára pri testovaní vami postavenej horskej dráhy. Hráči na konzole Xbox One si môžu vyskúšať i trate, ktoré zdieľali ich priatelia cez službu Xbox Live. Vyzvite svojich priateľov na súboj o najrýchlejší čas a dosiahnite najvyššie hodnotenie kričaním. Užívatelia konzoly Xbox One budú môcť svoje schopnosti ukázať na Twitchi na Xbox Live.

Ničte ako demoličný expert
Získajte body zničením úplne všetkého. Ako demoličný expert budete môcť zničiť vytvorené dráhy niekoľkými zaujímavými spôsobmi. To všetko za sprievodu reálnej fyziky.

Zdieľajte s priateľmi
Hráči na konzolách Xbox One môžu cez službu Xbox Live stavať a zdielať so svojimi priateľmi tie najextrémnejšie dráhy a misie, objavovať neobmedzenú hrateľnosť a vyzývať priateľov na súboj o najvyššie hodnotenie kričaním, alebo demolície na celosvetových rebríčkoch.


zdielaj na:
Minimálna konfigurácia :

konzola Microsoft XBOX ONE

Video / Ukážka ScreamRide:

video na YouTube

video na YouTube

Recenzie ScreamRide:

Recenzie na gamesite.sk » (70%)
Recenzie na Zing.cz » (60%)
Destruktivní simulátor horské dráhy od tvůrců Rollercoaster Tycoon zůstal na půl cesty. Nabízí sice tři vcelku zábavné herní módy, detailní demolici a komplexní nástroje pro tvorbu horské dráhy, ale zábavnost sráží několik nepříjemných faktorů a časem nastupující stereotyp. Škoda absence podpory Kinectu.
Ostatný si k tomuto produktu objednali tiež:
TOVAR SKLADOM
zobraziť